Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tornagyűrű otthonra? Bővebben...

Roly96 kérdése:

Tornagyűrű otthonra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék itthonra kültéri állványt készíteni tornagyűrű számára. 40x40-es zártszelvény elég erős lenne a két lábának?

2013. jún. 16. 12:01
 1/7 kovpet ***** válasza:

Hány kiló vagy?

A kihajlás lehet gond szerintem.

2013. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
65 kiló vagyok. Igen én is erre gondoltam, mert minimum olyan 320cm földfeletti magasságnak kéne lennie, hogy normálisan lehessen használni.
2013. jún. 16. 21:20
 3/7 kovpet ***** válasza:

Rajzold le plz, hogy milyenről van szó.

56 kilóhoz szerintem elég lesz, de ezt érzésre mondom csak, az egyetem óta nem méreteztem semmit, élesben meg soha :)

A kihajlást meg szerintem benéztem, ha két láb lesz.

2013. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmire gondoltam. [link]
2013. jún. 17. 10:07
 5/7 kovpet ***** válasza:

Méretezni kellene. Vagy megkérdezni egy lakatostól, aki napi szinten csinál ilyesmit.

Szerintem azért elbírna, de ugye mozogsz is rajta, nem csak lógsz...

Ismerősnek volt egy hosszú létrája 40-es zártszelvényből, 100+ kilósan is felment rá, elbírta, de azért hajladozott szépen. De az létra volt, keresztben hegesztett fokokkal.

2013. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sztem alapból 5 méterrel kezd a magasságot. az a standart. Mivel it komoly erők hatnak, nem elég ha csak egy keret szerű állványt csinálsz,oldalról is támaszd meg, vagy kösd ki drótkötéllel. Valahogy így gondolom, mint egy igazi:

[link]

:)

2013. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
félreértés ne essék, nem vagyok szertornász, csak egyszerű gyakorlatok érdekelnek, semmi bonyolult gyakorlatsor, húzódzkodás, elülső, hátulsó mérleg, abzug, meg gyertya bőven elég
2013. jún. 26. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!