Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan eddzhetnék a mellizmaimra?

Hogyan eddzhetnék a mellizmaimra?

Figyelt kérdés
1.5 év alatt 64kg -> 46kg ( most olyan 168-9 cm vagyok), de ezt a tájat még izmosítani kéne, fiú vagyok, nem gond ha akár 2 hónapig tart vmi edzésprogram, végigcsinálom, ha kell! Thx előre is a helpet! Geri
2008. jún. 21. 22:50
 1/7 anonim válasza:
2 hónap? mit akarsz 2 hónap alatt? Nincsen nagy titok. Fekvenyomás egyenes és ferde padon, tárogatás esetleg és kész. Nem tudom milyen titkos 2 hónapos edzésprogramot akarsz, de az előbb leírtaktól biztos fejlődsz, ha ésszel csinálod. Egyébként hány éves vagy?
2008. jún. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
13... Nem beszéltem én semmilyen titkos 2 hónapról...
2008. jún. 22. 09:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem MOST hesegesd el még a gondolatát is hogy te izmos akarsz lenni 2 hónap alatt sőt elárulom, 13 évesen 2 év alatt se leszel izmos. De mért hiszi azt minden gyökér hogy a testépítést 2 honap alatt ki lehet tanulni. A focit 2 hónap alatt tanulod meg? vagy a vizilabdát????
2008. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mellizomra a legjobb tippek:


- fekvenyomás

- úszás (mellúszás)

- fekvőtámasz

2008. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha már nem tudsz normális hangnemben válaszolni, akkor énse: Írtam én olyat hogy testépítő akarok lenni? Csupán 1 kényes testrészemről 3-4 cm zsírt szeretnék leégetni, Isten ments azoktól a fekvőpadon egésznap gyúri, fehérjekajáló emberektől... az előttem levő hsz.-t köszönöm
2008. júl. 1. 07:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd kérdezd meg a lányokat a strandon nekik mi jön be;) Jah de ne a 13 éveseket hanem minimum 20-akat!
2008. júl. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

tessék válassz:

[link]

2010. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!