Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot űzzek Nógrád...

Milyen sportot űzzek Nógrád megyében?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni valamit, amivel edzhetem magam. Társakat találni a sportban. Focizni nem szeretek, a gyúrást pedig unalmasnak tartom. Ezen kívül bármi jöhet, ami Salgótarján, Nagybátony, vagy éppen Pásztó közelében van. Valami tanácsa van valakinek?

2013. jún. 19. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
lány vagy?hány éves vagy?
2013. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fiú, 23
2013. jún. 19. 15:46
 3/7 anonim ***** válasza:
box?karate vagy valami ott nincs? lejössz ózdra boxot tanulni oszt gyufa..
2013. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az jó lenne, de azért Ózdra eljárni nem túl költséghatékony.
2013. jún. 19. 23:12
 5/7 anonim ***** válasza:

akkor járj el futni,úszni ami lehetséges arra fele egyeb ötletem nincs..vagy ott a kerékpár,fegyencedzés neten megtalálod,kettlebell edzés, callesthenic,trx,crossfit,insanity workout,küzdősportok,muay thai, kosárlabda,ping pong

amelyiket nem tudod mi az google a barátod :)


na válogass ha akarsz :D

2013. jún. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát én is fel tudok sorolni sportolási lehetőségeket. Pont az a bajom, hogy nem tudom mi van itt felénk és még infót sem találok sehol.
2013. jún. 20. 09:11
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


ott van találtam xd

2013. jún. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!