Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mozgásfajtát válasszak,...

Milyen mozgásfajtát válasszak, hogy megerősödjek, izmosabb legyek?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, és nagyon vékony, bármit eszem semmitől nem hízom. Az utóbbi egy évben elkezdtem otthon súlyzózni 2kg-os súlyzókkal, szinte minden nap egy órát tornászom. 2-3 kg fel is jött, de még ez sem az igazi. Mit próbáljak ki, amitől az eredmény szemmel láthatóbb lesz? Mit egyek többet?

Még annyit, hogy nem áll betegség a vékonyságom hátterében, ezt örököltem, csak zavar, hogy csontkollekció vagyok.



2013. jún. 25. 17:30
 1/4 Szergej55 ***** válasza:
Próbáld ki a súlyzózást nyugodtan 2 kilósnál nagyobb súlyokkal, attól szépen fejlődhetsz.
2013. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy van, normálisabb súlyokkal kell edzeni. És egy normális étrend sem árt, mert ha ilyen gyors metabolizáló vagy, és mellé súlyzózol de nincs rendben az étrend, az könnyen visszaüthet.
2013. jún. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 poiu ***** válasza:
Ha otthon nem tudod megoldani az intenzív súlyzózást, próbáld ki a fegyencedzést. Ha csontkollekció vagy, akkor éppen neked való, gyorsan fogsz haladni. Húst egyél rendesen, de híznod nem érdemes. Aki a zsíros lányokat szereti vegye el mind a két padödőt, akinek a kockás has tetszik, annak ott leszel Te. Magyarán az alkatodból kell kihozni a szépet és az egészségeset.
2013. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2013. jún. 26. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!