Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 éves 65kg-os fiú vagyok....

17 éves 65kg-os fiú vagyok. Valaki tud segíteni, hogy megerősödjek valami edzésterv félével?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 06:01
 1/1 anonim ***** válasza:

na:) először is :hol akarsz erősödni? kar? láb? has? mindenhol? vagy az állóképességed akarod erősiteni? mert az lenne a legcélszerűbb, ha egyszerre csinálnád az összeset. gondolom nem akarsz semmi 'értelmeset' (ugy értem kimodnott sportot) sportolni. akkor egyszerű.

menj el futni 40 percet, utána menj mondjuk kondiba vagy felülés, fekvő... ekeről találsz videót. esetleg menj el fitnesstermbe. ezt elején heti 2x majd 3x igy tovább.

de én azt vallom h edző nélkül nehéz dolga van valakinek. szerintem keress magadnak valami sportot. annyi választék van :) !!

2013. márc. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!