Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki rendelkezi...

Gabrika kérdése:

Van itt valaki, aki rendelkezik hastáncos tapasztalatokkal?

Figyelt kérdés
Én is gondolkozom a hastánc elkezdésén,de még van egy kis hasam amit előtte le szeretnék dolgozni.Aki hastáncolt vagy még mindig csinálja,mit tud mondani róla?Nem könnyen megunható?Egyszerű-e megtanulni,kell-e hozzá valamilyen adottság(pl.keskeny,hajlékony csípő) vagy egy "átlagos" testfelépítésű lány is könnyen megtanulhatja a mozdulatokat?

2013. jún. 26. 14:05
 1/4 poiu ***** válasza:
Szeretm nézni - csak azért szólok hozzá, hogy tudd - olyan hastáncosokat szeretk nézni, akiknek van kis hasuk is :-)
2013. jún. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hunbula ***** válasza:
100%
Bátran kezdd el! Ha van egy kis ritmusérzéked, szeretsz táncolni, nemhogy csak könnyű lesz, de szórakoztató is, és örömet fog okozni. Ne zavarjon, hogy nem vagy XS méret, majd meglátod, a többi nő sem lesz az. :) Hogy megunod-e, az függ az óratartó táncosnő személyiségétől, stílusától is, de alapvetően szerintem nagyon változatos és sokrétű tud lenni. Csak ajánlani tudom. :)
2013. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. jún. 26. 15:45
 4/4 anonim válasza:
100%

szia! én már több mint egy éve hastáncolok és nagyon szeretem,

kell has is ehhez a mozgásformához mert különben mit mozgatnál?, és akkor miért nevezik hastáncnak? xD

ha vki hajlékony az csak előny, pár mozdulattal többet tud megcsinálni és ennyi

és ez kortól független mert van nálunk egy idős néni, nemtudom h hány éves de olyan 60 körül lehet és úgy nyomja h le a kalappal :)

és óvodás kislányok is vannak akik nagyon cukik,

és itt vagyok én 12 évesen és én a felnőtt haladó csoportba tartozom, én vagyok itt a legfiatalabb rajtam kívül vannak 20onévesek 30asok és anyukák :) nagyon jól elvagyunk

sok dologra kell figyelni (kéz,láb,fenék,has,légzés,fej,egyensúly)

de én nagyon imádom :) sok sikert! ;)

2013. jún. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!