Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek lefogyni?

Hogyan tudnek lefogyni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mar nagyon sokan tettek fel ezt a kerdest, es bocsi az ekezetert. 12 eves, 78 kg sulyu es 172cm magas lany vagyok. Kiskorom ota kuzdok a kilokkal. Sajnos tavaly ota 10 kilot hiztam, (tavaly 68kg) es sajnos a kornyezeti tenyek nem engedik meg nekem a sportolasi lehetoseget, de nincs ambiciom sem. Csokit eszem, de a legnagyobb baj, hogy alig iszom, igy a szervezetem nem tudja a folosleges anyagokat kiszallitani a testembol, igy leragad a zsir, naggyabol a combra, fenekre, mindenhova.. A hizas nem latszik rajtam, nem vagyok kover, mert eloszlik a testemen a zsir. Magas a vernyomasom is. Valaki tud nekem mondani eseleg valami tippet, vagy valamit? Koszonom

2013. jún. 26. 14:23
 1/8 poiu ***** válasza:
100%
Pár hónapig nagyon szigorúnak kell lenned magammal. Beszélj anyukáddal is, ha már a vérnyomásod is magas, akkor mmost segítenie kell. Ne egyél semmi csokit. Ne egyél, ne igyál semmi cukrot (Cola). Zöldséget, húst egyél és gyümölcsöt. Semmi kenyérféle, tészta, krumpli vagy rizs. Ami marad: zöldség és hús finom ételek és jól lehet vele lakni. Nem szabad éhezni. HA megéhezel, egyél salátát. Értem, hogy nincs kedved sportolni, de mozogni muszáj (ez eleht séta, úszás, biciklizés). Ez nem sport, hanem játék. Szóval játsz olyan sokat, amennyit csak bírsz. Drukkolok.
2013. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


én az elmúlt 6 hónapban 30kg-t adtam le eddig. Ez a diétám, ezen kívül aerob edzés heti 2*60pers tempós séta a városban, kardió edzek is, mert tetszik, hogy hosszú idő óta újra képes vagyok mozogni, ha rossz az idő szoba biciklizem...

Vaterán vettem egy 6000ft-s használt régi vacak szobabiciklit, de a célnak tökéletesen megfelel...

2013. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, szénsavas italt nem iszom, anyukám piciny koromban nem szoktatott hozzá (Hál' Istennek)Anyukám szerint, hogyha hetente többször futnék, vagy csak mozognék egy picit, máris nem híznék folyamatosan, és ha nem ennék olyan sokat, mindenből. Ha márpedig mindek étkezésnél innék sokat, legalább a megfelelő mennyiséget amit egy embernek kell innia egy nap, akkor még talán a zsír sem maradna a szervezetemben..
2013. jún. 26. 17:32
 4/8 anonim ***** válasza:
anyukám nekem is mondta, hogy ne egyek annyi zsírosat, és ne egyek este... szenvedtem is egy csomót, mégis elértem a 125kg-ot... mióta hallgattam dirtboy-ra és a többi srácra itt, azóta kimondottan jókat eszem, van mikor éjjfél után, mégis leadtam 30 kg-ot...
2013. jún. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia. Én is hasonló problémákkal küzdök évek óta, de most végre elhatároztam hogy leadom a súlyfelesleget.(legalábbis egy részét:) )

Én az Insanity edzésprogramot csinálom, jó mert nem kell hozzá elmennem itthonról,nem egyszerűek kezdőknek nem is ajánlják, de én belevágtam ma kezdtem a 3. hetet és sokkal többet bírok megcsinálni pihenő nélkül mint az elején. :)

Futni nem járok el mert szégyenlős vagyok, és ha nagy a súlyfelesleged az izületeidnek sem tesz jót.

Próbálj odafigyelni arra hogy mit eszel, és biztosan lesz változás :)

Főként sovány húsok, zöldségek. Nehéz lesz ez tuti biztos, de az egészség a legfontosabb :)

Sajnos nekem is problémám van a vérnyomásommal pont a súlyon miatt :(

2013. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszotokat!
2013. júl. 2. 14:30
 7/8 poiu ***** válasza:
Nem a zsír hízlal, hanem a Cola, tészta, kenyér, krumpli, rizs. Ezek helyett kellene víz és zöldség. Ne éhezz, menni fog.
2013. júl. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, ezt a kérdést tavaly írtam, és utána nem is nagyon foglalkoztam nagyon a lefogyással és az egészségesebb életmóddal. No, de ez tavaly volt, most pedig már 176cm vagyok, és 73 kg. Tudom, hogy nem sokat fogytam, csak 5 kiló, de nekem ez is eredmény. A hasamról és a combomról sikerült leadni. :)
2014. febr. 14. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!