Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni tartósan?

Hogyan tudnék lefogyni tartósan?

Figyelt kérdés
tavasz- nyárra szeretnék lapos hasat, feszes popsit, stb, stb... heti 4x járok táncolni, tehát mozgok. nem eszem túl sokat, tehát csak mozgás ügyileg szeretnék tanácsokat kérni. milyen gyakorlatokat végezze, hogy kevés idő alatt látható eredményhez jussak? sokszor próbáltam már a táncon kívüli itthon is tornázni, de igazából az a problémám, hogy ha nem látszik pár (1-2) hét után már az eredmény akkor abba hagyom.. előre is köszönöm segítségeteket !!
2012. szept. 24. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából, ha jó szálkásító diétád van, akkor elég a heti 4 tánc (ha elég intenzív is), de tegyél hozzá otthon guggolást, kitörést, hasprést, lábemelést. A lábgyakorlatokat próbáld súllyal végezni.
2012. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben betartassz egy testre szabott diétát, és mozgásról sem feledkezel el, akkor tartósan lefogyhatsz.
2012. szept. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A diéta alapja a SZILÁRD ÉTKEZÉSED!!!-en múlik legnagyobb részben.


1./ protein 2-2,5g/testsúly kg és 1-1,6g szénhidrát/testsúly kg.

2./ Nyers, párolt zöldségek minden mennyiségben.

3./ Sajnos gyümölcsök ez esetben részben no!! Sok bennük a szénhidrát. 1 alma főétkezéskor.

4./ Szénhidrát esetén aránylag a jobb szénhidrátoknál maradni, mint puffasztott rozs, rizs, zabpehely.

5./ Napi 3 liter ásványvíz, tea, gyümölcstea.

6./ Esszenciális zsírsavak. (például Stillmass MCT olajpor), lenmagolja, oliva.



Ajánlatos napi többszöri (5) étkezés. Keveset, sokszor, hogy folyamatosan, nem megterhelve az emésztésed. Soványhúsok, nyers, vagy párolt zöldségekkel, esetleg savanyított tejtermékek.

2012. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és ha nem szoktam enni?.. nagyjából jobb esetben 4naponta eszem valamicskét, de amúgy nem tudok enni. nem vagyok éhes, vagy ha az vagyok, akkor iszom, naponta bőven megiszom 3liter vizet/teát . így már más tészta?
2012. szept. 24. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Így még rosszabb a helyzet.:)

Mivel a koplalással jelentősen lelassitod az anyagcserét, így a zsirégetést is. Napi többszöri kisebb étkezések kellenek, viszonylag magas fehérjebevitellel, alacsony ch-val.

2012. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!