Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok, és...

13 éves lány vagyok, és szeretnék valamit sportolni. Inkább a táncok érdekelnek, de nem tudom, milyen tánc illene hozzám, pedig sok oldalt böngésztem már, ti milyen fajta táncot ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Ha tudtok olyan oldalt,ahol azt írják le,melyik tánc pontosan mit takar/ott mit kell csinálni és milyen embereknek ajánlanák,az jó lenne. Ismertek ilyet?

2013. jún. 28. 10:54
 1/4 poiu ***** válasza:
Ez nem elméleti fizika. Nézd meg, mi van a környéken, mit engedhetsz meg magadnak, kostólj bele és hozz döntést.
2013. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Én már 4 éves korom óta táncolok. (15 éves vagyok). Engem anyu az ovódámba iratott be ilyen jazz balett-ra. Ezt a műfajt csináltam kb 9 évig. Ez egy olyan tánc,amiben könnyedén mozognak. NIncsenek kötött lépések. Írd be youtube-ba hogy jazz ballet. Szerintem ez a legjobb. Mivel nekem már ez könnyű volt, és komolyabban akartam foglalkozni a tánccal, 1 évet balettoztam. aztán 1 évet jártam modern/kortázs-re. ez nekem nagyon megtetszett. ez a stílus elvonttba, kicsit depis, de persze vannak egész normális hangulatú táncok. Szintúgy csekkold a youtube-on... ezután bekerültem a Madách Musical Táncikolába. Szakmailag szinte az egyik legjobb. Itt tanulok szteppet, modern-t, musical-t, és balett-et. Nem tudom hogy te mennyire akarod komolyan csinálni, de én azt ajánlom, hogy nézz szét a környéken, hogy ven-e valami jazz balett vagy modern tánciskola. éÉn nagyon ajánlom a Laki Jaint,és Jurányi Gábort. Nézdd meg az hol tanítanak és olvasgass utánuk egy kicsit. remélem segítettem valamit!:)
2013. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 poiu ***** válasza:
Na ez az: anyukája beiratta. Te 13 éves vagy, nézd meg mik a lehetőségek, és azokból válassz. Hiába képzelsz el magadnak valamit, ha az nincs, vagy nagyon drága.
2013. jún. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ajánlom a társas táncot habár mék tetszik jobban azt csináld de a szamba pl meg a csacsacsa meg a sztender táncok keringő ezek mind jók nagyon temperamentumosak csipőmozgás stb :)
2014. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!