Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes hetente egymást...

Érdemes hetente egymást követő 3 nap elmenni fitness terembe? Ott a havi bérletben benne van az edzés terv is? Szóval segítenek az ott dolgozok, és mondják, hogy mit is csináljak?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok,és tanfolyam miatt fogok feljárni Pestre. Heti 2 nap lesz a tanfolyam. És úgy gondoltam,hogy költség kímélés szempontjából úgy érné meg nekem,ha 2 napot fent aludnék,és így 3nap tudnék járni edzeni.

Ennek így lenne értelme? 3 nap elég 1héten? Nagyon kezdő vagyok,sose jártam még edzőteremben. És van 10+ kg túlsúlyom is.

Értelmes,segítő válaszokat kérnék csak! Köszönöm!

23(L)



2013. jún. 28. 14:58
 1/6 poiu ***** válasza:
3 x 40-50 perc elegendő. Jobb lenne köztes pihenőnapokkal. De ha ez nem megy, akkor szerintem 1. erőedzés 2. kardio 3. erőedzés jól menne.
2013. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben így csinálnám: 1. Nap: Mell-váll-tricepsz 2. Nap:Hát-bicepsz 3. Nap : Láb. Aztán pihensz egy napot majd csinálsz saját testsúlyos mozdulatokat felsőtestre :fekvőtámasz huzodszkodás, tolodszkodás ilyenek majd másnap saját testsúlyos dolgokat alsótestre : sprint, guggolások. Youtube-on sok videó van ezekről
2013. jún. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az edzőteremben segítenek,hogy pontosan hogy smint csináljam?

Ja,és köszi a válaszokat! :)

2013. jún. 28. 16:15
 4/6 poiu ***** válasza:
Nálunk akár edzéstervet is írnak, vagy személyi edzőként végigcsinálják - persze nem ingyen. Kezdőként teljes test edzést fognak javasolni, ebből elegendő két nap, közte kardiózhatsz. Ha fogyni akarsz, szerintem ez a legjobb.
2013. jún. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor,ha jól értem nincs benne a bérlet alapárában. Az mennyi plusz lenne kb? Mert ilyen árakat egyik oldalon sem találtam.

Lehet most butaságot kérdek,de ha betartok mindent,akkor mennyi idő után lesz ennek látszatja?

2013. jún. 29. 11:20
 6/6 poiu ***** válasza:
Az elején a leggyorsabb a fejlődés. 3-4 hónap már látszik.
2013. jún. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!