Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ér valamit napi 20 perc torna?

Ér valamit napi 20 perc torna?

Figyelt kérdés
A kislányunk 9 hónapos, már nem szopik. Amikor alszik, akkor végzem el a ház körüli teendőket, és kb. 20 perc marad, amit fel tudok használni. A héten kezdtem el tornázni, 10 perc ugrálás, 10 perc statikus torna. Még 5 kg felesleg van rajtam, főleg hasban én fenékben. Az is narancsbőrösen. Az étkezésre odafigyelek, de nem vonok meg semmit magamtól, kevesebbet eszem, többnyire zöldségeket, húst, amit a gyerek. Van ennek a 20 percnek értelme?
2013. jún. 29. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
van. De akkor már legalább menjen minden nap. Vannak ilyen pár perces edzések is, amik elvileg elégetnek 100 kcal-t. De a kajára tényleg nagyon-nagyon figyelj, vigyél be kevesebb kalóriát, mint amennyit elfogyasztasz, és akkor égni fog a zsír, meg menjen napi 3x1 halolaj kapszula vagy lenmagolaj (lehet hogy zsírok, de telítetlenek, és segítenek a zsíranyagcserében) meg kereshetsz vmi termogén zsírégetőt, vagy pl. L-karnitin is jó.
2013. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!