Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám rávenni a szüleime...

Hogy tudnám rávenni a szüleimet, hogy elvigyenek gokartozni? 13/L

Figyelt kérdés
Mindig nézem a a forma1-et,wtcc-t,motogp-t stb. és ha nagy leszek akkor én is ezzel szeretnék foglalkozni mivel érdekelnek ezek a versenyek. Már mondtam az apámnak,hogy vigyen már el engem egy közeli pályára,béreljen gokartot meg minden...de mindig csak legyint vagy nevet rajta...
2013. jún. 30. 13:53
1 2
 11/12 anonim válasza:
Egyébként én is valószínűnek tartom, hogy inkább a pénz miatt nem engednek, csak azt nem akarják mondani.
2013. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szeretnél versenyezni? Akkor mi tart vissza? A szüleid nem akadályozhatnak meg abban amit szeretnél, ha igazán szeretnek. Honnan tudnák, hogy nincs érzéked hozzá, mikor még ki sem próbáltad? Ha egyszer elvinnének úgyis kiderülne, hogy megy-e vagy nem, tudsz-e fejlődni vagy tényleg nincs értelme. Én 9 évesen gokartoztam először, mert egy sima hétvégi programként apa gondolt egyet és elvitt a tesómmal egy közeli gokartpályára, amit én annyira nem is akartam. Na nekem azzal a nappal változott meg az életem. Idén indultam először egy bajnokságban teljesen spontán, mert azt sem terveztem, magamhoz képest rengeteget fejlődtem, és sikerül sokkal tapasztaltabb fiúkat is lenyomnom. Én is szeretnék bekerülni az autóversenyzésbe, viszont én mérnökként elsősorban. :D A nagyobb kategóriákról sajnos neked is le kell mondani, viszont sok lehetőség van kisebb szériákban is. Nem tudom, hallottál-e már Bús Edináról, de ha tényleg érdekelt vagy a témakörben biztosan. Na ő is kis pályán kezdte, majd jött a Lotus Ladies Cup és most egy Ferrarival szeli a versenypályákat. Persze, kell hozzá tehetség, meg rengeteg gyakorlás, de sosem tudod meg, hogy képes lennél-e rá, ha nem próbálod ki. Privát üzenetben szívesen beszélgetnék veled, hogy hogyan próbáld meggyőzni a szüleidet ha még nem sikerült. :P 16/L
2013. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!