Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok Edzőtermet ajánlani...

Tudnátok Edzőtermet ajánlani Bp. -n?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem fel, és keresnem kell egy új termet. Tudtok ajánlani jókat? Olyan kéne mint ami itt a videóban van:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KaVtc..


Előre is köszi!



2013. júl. 1. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Ahova én járok, az a Fitness2000. A felszereltsége remek, és a bérletek ára is teljesen korrekt. XX. kerületben található: [link] Jah, és elég nagy az alapterülete, nem egy zsúfolt helyen van, ami nagy előnye.


A másik amit ismerek, az a Flex gym, az I. kerületben található. [link] Nekem nem volt túlzottan szimpatikus. Kicsit zsúfolt, és körüllengi a helyet egyfajta sznobság. A bérletek ára drágább, de még megfizethető. De ne érts félre, ez is egy jó hely, a felszerelésre itt sem lehet különösebb panasz. Modernebb is mint a Fitness2000.

2013. júl. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!