Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Insanityt holnaptól?

Insanityt holnaptól?

Figyelt kérdés
Holnap akarom kezdeni a 60 napos programot, és jó lenne ,ha valakivel meg lehetne itt beszélni a tapasztalatokat, jó lenne ha motiválna valaki, nem csak én szenvednék vele:)...

2013. júl. 1. 20:26
 1/10 anonim válasza:
Ha csaj vagy, megpróbálhatjuk. Bár én a P90X-en gondolkoztam.
2013. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen,lány vagyok.
2013. júl. 1. 20:33
 3/10 anonim válasza:
tudsz egy linket küldeni h miről is van szó? én belevágnék egy ilyen programba:)
2013. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
ja még annyi, h ennél a fogyás a cél, vagy inkább vékonyabbanak való alakformálásra-izmosodásra?
2013. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]

ezen az oldalon szerintem elég jól leírja,hogy mit takar ez az egész. A videókat az ncorról töltöttem le.

Én személy szerint jelentős mennyiségűt tervezek fogyni, ezért fogyókúrázni is fogok mellette.

Írd be google képkeresőbe, kidob egy csomó before/after fotót, ott láthatod hogy javarészt vékonyabb testalkatúak csináltak többek közt kockás hasakat maguknak, de fogyásra is jó, szóval olyan 2 legyet egy csapásra:)

2013. júl. 1. 21:12
 6/10 anonim válasza:
nagyon jol hangzik a leirtak alapján! egy a bibi...azt irja h nem ajánlja 20kg felesleg felett...nekem sajna per pill több van...171/97 vagyok most..:( szerinted igy is belevághatok? amugy edzek már fél éve, lement már 16kg, abbol az utobbi hónapok diéta nem betartása miatt visszajött sajna 4...te honnan indulsz? van olyan oldal, ahol a 60nap edzései fent vannak h mikor mit kell csinálni?
2013. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én 85kg vok a 175 centimmel, viszont én jó 2 éve semmit nem edzettem sajna.. Azt én is láttam,hogy írja, de máshol is láttam neten még nagyobb felesleggel is,hogy csinálták, ugyhogy próbát megér

amit belinkeltem oldalt ott van a táblázat is, hogy melyik nap mi jön...

2013. júl. 1. 22:21
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha megtetszett, és gondolod, írj privit.:)
2013. júl. 1. 22:23
 9/10 anonim válasza:

első körben ugy döntöttem egy 30napos Jillian Michaels programot csinálok meg. utána jöhet ez :) nem akarod te is az ő programjával inditani?


[link]


itt miden le van irva...3x10napos program, meggyőző

2013. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én szerintem kezdem az insanityt, max ha nagyon nem megy váltok... szeptemberre kész szeretnék lenni egy körrel, mert kezdődik a suli:/
2013. júl. 1. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!