Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Holnaptól el akarok kezdeni...

Holnaptól el akarok kezdeni futni. Heti 3-szor vagy 4-szer futnék. Közben azért sétálnék is. Mennyi idő után lenne látható az eredmény? :D

Figyelt kérdés
Főleg a vádlimat akarom erősíteni, hogy szép formás legyen. Viszont fogyni nem akarok, emrt így is vékony vagyok. Olvastam már itt olyat, hogy a futás égeti a zsírt a mellből is....de én nem akarom, hogy kisebb legyen:D zóval ez tényleg így van...kisebb lesz a cicim?:O...Mert úgy, tudom hogy kábé fél óra után kezd el a zsír égni. Várom a sok-sok választ:D
2011. ápr. 21. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


Vádli erősítésre vannak más gyakorlatok, nem kell feltétlenül futnod hozzá. A futás aerob tartományban égeti a zsírt, de a minőségi fogyáshoz diétázni is kell!

Mivel nem akarsz fogyni csak vádlit erősíteni, azt javaslom, hogy heti 2-3 alkalommal fuss, mert azért jót tesz az állóképesség és a keringés fokozás szempontjából. Ezek mellett pedig végezz kimondottan vádlit edző gyakorlatokat! Itt találsz párat: [link]

2011. ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké, köszi a választ:D

De mennyi idő után lesz látható az eredmény?:O

2011. ápr. 21. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


A vádli fejlődése nagyon genetika függő. Ha szerencsés vagy, akkor viszonylag hamar, 1-2 hónap alatt már látod a változást.

2011. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Majdcsak szerencsés vagyok:) Köszi szépen.
2011. ápr. 22. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!