Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Adnátok tippeket görkorihoz?

Adnátok tippeket görkorihoz?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszi egy jó görkorit választani!

26 éves nő vagyok, régebben görkoriztam, de most szeretném újra elkezdeni, a kutyám miatt. :D Tehát egyszerű hobbieszközt szeretnék, ami kényelmes, jó megbízható.

Annak idején csattos roces görkorim volt, de nehézkesnek találtam, és most, egy fűzőset szeretnék.

Még nem néztem szét boltokban, ha értetek hozzá, légyszi adjatok tippeket!

Kezdésnek ezt találtam, ami nekem jónak tűnik, de egyéb ötletekre, márkákra is kíváncsi lennék.:


[link]



2013. júl. 2. 07:49
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


ezek még érdekesek lehetnek. :D

Ismeri őket valaki?

2013. júl. 2. 08:07
 2/5 A kérdező kommentje:
Valamint, az is megfogalmazódott, hogy mi a különbség a 3, és a 4 kerekű görkorik között. Köszi a válaszokat
2013. júl. 2. 08:15
 3/5 anonim ***** válasza:
A skateworld jó. Nézz körbe a Hervisben ott is szoktak lenni akciók. Csak márkás korit vegyél, meg ami kényelmes, de akinek korábban rocese volt annak ezt nem kell magyaráznom
2013. júl. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Én is épp görkori vásárlás előtt állok és régen Nekem is ugyanaz a márkájú és fajtájú korim volt,mint Neked. Amiket most nézek,puhacipősek,tehát ebben is dettók vagyunk. Viszont Én meg pont ezzel kapcsolatban kérdeznék Tőled: Miért jobb a könnyebb kori???? Mert épp elbizonytalanodtam,nem-e erősítene jobban,ha olyan "nehéz fajtát" vennék,mint amilyen volt? Köszi!
2013. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

válaszolok én, nekem volt mindkettő.

a softboot sokkal kényelmesebb.

2013. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!