Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bunyó rendezése házilagos...

Bunyó rendezése házilagos technikával?

Figyelt kérdés

elkészítettem egy viszonylag hatásos technikát, ami mindenki ellen jó :D (itthon dolgoztam rajta, nem kell ezen röhögni)

az lenne a lényege, hogy ha ő felül támad, akkor nekem alul kell (üt, akkor én rúgok) és fordítva... :D meg persze a box pár ütése (jobb-bal egyenes, "parasztlengő")



lehetséges lenne, hogy éles helyzetben működne? csak mert sokat gondolkodtam rajta


2013. júl. 5. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
hát lehetséges, próbáld ki :D de azért mindenki ellen biztos nem fog működni :D
2013. júl. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

amit írsz,az kb az összes ütő-rúgó ks edzésen megtalálható a páros gyakorlatok alatt.

ha üt,akkor kihajolsz ütőtávból és rúgsz.

a másik meg,hogy rúgás közben keresztbe vered.

2013. júl. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Leírva, ez mind szép és jó, de a valóság ennél kicsit másabb.
2013. júl. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A legalapvetőbb iskolaformákat írtad le, sikerült reinventálnod otthon. Na ezért megy el a lustább ember edzésre, mert akkor segítenek neki megtanítani, és nem kell ilyen alap taktikákon gondolkodni.


Sőt, érdemes megtanulni külön ütni is, hogy az ütés nyomán elfekvés legyen, érdemes megtanulni rúgni is hogy a rúgás után ne kiröhögjenek hanem elfeküdjenek.

2013. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!