Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit érdemes kezdésnek...

Mennyit érdemes kezdésnek taposógépen edzeni?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam egy olyan taposót, ami kicsit jobbra és balra is mozog lépkedésnél. Van rajta kalória számláló is.

Tegnap kipróbálás képen 17 percet mozogtam rajta, ez pont 101 kalória volt a gép szerint.

Két kérdésem lenne: kezdésnek elég szerintetek fél óra mozgás rajta naponta? Szoktam járni heti kétszer aerobikra, itthon is tornázom már kb 2 hónapja rendszeresen, tehát nem most kezdeném el a mozgást.

A másik: taposás közben be akarok iktatni egy kis súlyzós edzést is. Ha ezt mondjuk a félóra taposás közben folyamatosan csinálnám, mennyivel nőne kb a kalória égetés?


2013. júl. 8. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez így nem lesz jó. Mi a cél? Miért akarsz kalóriát égetni? Ha fogyni szeretnél, az étrend lesz a legfontosabb meg az aerob mozgásforma heti 3x 45percig. A gép nem tudja megszámolni, hogy te mennyi kalóriát égetsz.
2013. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most 20 percet nyomtam le rajta, 137 kalóriát írt ki. Természetes fogyni és formálódni szeretnék, és figyelek az étrendre is nagyon. A kenyeret, lisztet és a cukrot már teljesen száműztem, igyekszem sok zöldséget és fehér húst enni.
2013. júl. 8. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!