Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Oldal spárgázni (angol spárga)...

Oldal spárgázni (angol spárga) szeretnék! 30 éves fiú vagyok és 4 hónapja minden nap nyújtok 30-60 percet, de nem tudok még mindig lemenni, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Minden nap nyújtok 30-60 percet, a szokásos módokon (béka, terpeszállás, terpeszülésből hajolgatás stb…) de kb. 1 hónapja nem igazán tudok lejjebb menni, ami azt jelenti, hogy 20 centi van, hogy le tudjak ülni, de itt már nagyon merev és fájdalmas (minden nap izomláz van a combomban és minden nap újra nagyon merev vagyok 10-15 percig). Mi lehet a probléma?? Létezik, hogy a korommal van a gond vagy türelmetlen vagyok? Válaszokat előre is köszönöm!

2013. júl. 11. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legfőbb probléma hogy ha még 30 évesen fiú vagy, nem férfi. Valamint hogy ugye nem vagy nő, és a nőknek ez valamivel egyszerűbben megy! De türelem kérdése is egyébként, próbálkozz, meghozza egyhamar a gyümölcsét! 1 hónap után nem igen fogja, gyakorolj még!
2013. júl. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Túl sűrűn nyújtasz túl sokat. Próbáld meg, hogy csak kétnaponta nyújtasz, így jobban tudnak regenerálódni az izmok. :)
2013. júl. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a vàlaszokat. Próbàlok akkor többet regenerálódni! :-)
2013. júl. 13. 03:50
 4/7 anonim válasza:
Nenene!!! Ne probalkozz......az izmaid mar be vannak csontosodva...raadasul fiu vagy....ne probalkozz....nagy bajok lehetnek.
2013. aug. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos a türelem! Harminc évesen sajnos biológiailag már öregszünk, tehát nehezebben nyúlnak, vagy fejlődnek, mondjuk, tömegben az izmaink mint 12-16 évesen. :) Pár perce írtam valakinek ezzel kapcsolatosan és hosszabban valamit.
2013. szept. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. szept. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat! :)

Neked meg főleg Alex 46. :)

Azóta amióta feltettem a kérdést, sokkal jobban haladok, már tényleg csak pár centi van, ha becsületesen meg szeretném csinálni, de ha egy picit csalok :) akkor már le tudok ülni, persze ez így nem tökéletes, mert olyan mint egy 170 fokos terpesz, de azért nem adom fel és nagyjából minden nap nyújtok, bár ahhoz, hogy ezt elérjem egy fél órás bemelegítés kell.. :( :)

2013. szept. 12. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!