Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kalenji Ekiden 50. Tapasztalat...

Kalenji Ekiden 50. Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Újra elkezdek futni, de akarok egy futócipőt is. Régebben futottam, de futócipő nélkül, rossz talajon, de fiatal voltam, nem tudtam hogy úgy nem tanácsos. Így most a jobb térdem kattog kicsit ha hajlítom. Füvön/salakon fogok futni, eleinte keveset. Jó választás lenne ez a cipő? Az ára miatt gondoltam rá.

2013. júl. 12. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem!

Ez nem futócipő! Egyenes út a fájó izületekhez és a derékhoz. Még a Decathlon is deklarálja: "Ajánlott: alakformálás / jó közérzet céljából (heti egyszer legfeljebb 30 percig) futó hölgyeknek, aszfaltra és ösvényre"

A futás havi 2000 Ft.-ba kerül. Lehet, hogy sok, de még így is nagyságrendekkel olcsóbb mint a konditerem. 12 hónap 24 ezer Ft. Bár nők már 15-18 ezer körül találnak alkalmas cipőt, ami izületi bántalmak miatt nem veszik el a futástól a kedvet!

2013. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

"Egyenes út a fájó izületekhez és a derékhoz." Hatodikat koptatom az öt rugós legolcsóbb decathlonos futócipőből, semmi bajom. Futótársam ugyanígy, legolcsóbb csuka, enyhén pronáló lábtartás, 4 éve semmi baja.


"A futás havi 2000 Ft.-ba kerül."

Idióta általánosítás. Képzeld, van aki tőlem kapott vastagabb talpú Nike-cipőben fut, ergo egy fillért nem költött "futásra", és gyönyörűen karban tartja vele a testét. Profi ultramaraton futók közül is van olyan itthon, aki arra esküszik, hogy mások által "elhasznált" futócipőket kéregeti össze, mert azok már -szerinte- vajpuhára be vannak törve. A modern EVA-köztalpak meg sokáig rugalmasak maradnak, bőven túl a cipőfelsőrész élettartamán.



Kérdező, ha még nem késő írni, vedd csak meg a Kalenji cipőket, igen jó mind. A legolcsóbb is.

2014. febr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!