Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti hogyan fogyasszátok? 100%...

Ti hogyan fogyasszátok? 100% Whey Protein Professional

Figyelt kérdés
Mikor mennyit? Mivel? Sok féle variációt el olvastam már, kíváncsi vagyok a tietekre, a lehető leggazdaságosabb módszerre ! Én úgy gondoltam hogy edzés után 3 adagot tolok az 90g=66g fehérje ! 5kg = 5000g / 90g = 55g az azt jelenti hogy 55 edzés után tudok fogyasztani egyszerre 3 adagot. 1 héten 4-et edzek. 55/4 = 13 hét. Az azt jelenti ez nekem 3 hónapig ki fog tartani ! Am azt jelenti hogy egy hónapra 8500 ft-t költök táp kiegre ! Vagy Esetleg van olcsóbb termék is ami hasonlóan jó? Tömegnövelőre nincs szükségem, hízékony vagyok, ha nem edzek véletlen, 1-2 hónapig, meg hízok mint egy kis malac. csókolom ! köszönöm a segítségeteket mentem edzeni :)

2013. júl. 14. 19:14
 1/1 anonim válasza:

Hello.

Nem ajánlatos 1 fehérjét se beszedni edzés után 3 adagban.

Napi 2 max 3 adag fehérjét szabad, de azt sem egyben.

Esetleg reggel amikor felkelsz, megiszod, vagy sima zabpehellyel összekevered és megeszed.

Következőt edzés után, és kb ennyi is. Max beiktatsz valahova még 1 et, de ne lefekvés elött, mert nem regenerálódik éjjel. Csak a Whey complex-ek.

Szóval Reggel és edzés után ajánlatos, 1-1 adag vagyis 30 g.

Kb fél liter tejjel, és ennyi. A többi rajtad múlik,hogy rendesen dolgoztál-e.Másnap érzed ha bedurrantál.

2013. júl. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!