Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fáj a comb csont tövem,...

Fáj a comb csont tövem, amikor leg trainerezem. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Néha behajlítom a térdem, néha nem. Nem tudom hogyan lenne jobb.
2013. júl. 15. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
mi a fene az a "leg trainer"?
2013. júl. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Magyarul annak a neve: pinatárogató gép

Majd hozzászoksz.

2013. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia:)

Olyan nincs,hogy combcsont-tő:).Mondd inkább,hogy a belsőcombod felső része:).

Nem csinálod rosszul,talán csak sokat egyszerre vagy túl gyorsan. Amit érzel,az a túlerőltetett izom fájdalma.Mielőtt elkezded és miután befejezted nyújts! Belső combra leginkább! De ne felejtsd el,hogy a nyújtás közben ne rugóztatsd az izmot,hanem nyújts rá,ameddig nem fáj már és tartsd ki néhány másodpercig.A levegőt pedig nyújtás közben ne tartsd vissza.

A gépen próbálj lassabb tempóban dolgozni és inkább többször kevesebbet,mint egyszerre sokat:).

2013. júl. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Én kézilabdázom, de úgy vettem észre , hogy ez a gép sz*rt sem ér. Rendes bemelegítés mellett kezdtem el és úgy meghúztam vele a combizmomat , hogy sose állnék rá mégegyszer :SSSS Inkább csinálok Rubint Réka 20 perc önmagadért című videójából ha este még vágyom rá. Bár így nyáron napi 3x2 óra edzés mellett nemigen XD


De hidd el többet érsz vele...

2013. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, aki képes volt hasznos választ írni.

Nos, nyilván nem csak ezt csinálom mellette, hanem a Youtube-on van hozzá egy szerintem aránylag hatékony kardió torna videó, amit napi szinten megcsinálok. Emellett alkalmanként futok, és odafigyelek, hogy mit eszem.

Nem fogyni szeretnék, hanem formálódni, szálkásodni. Szerintem valamelyest használ a belső combomban létrejött izomláz alapján. Majd meglátjuk pár hét múlva. (még csak 3 napja csinálom)

2013. júl. 17. 19:34
 6/9 anonim ***** válasza:

"Nem fogyni szeretnék, hanem formálódni, szálkásodni."


Ezt ,hogy érted?

szálkásodás=fogyás

2013. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A fogyással izmot is veszít az ember.
2013. júl. 17. 20:22
 8/9 anonim ***** válasza:

A Szálkásítás az ugyanaz mint a fogyás!!

Szerinted a testépítők miért esznek majdnem kétszer annyi fehérjét szálkásításkor mint tömegeléskor??

Hogy ne veszítsenek annyi izmot!!!

2013. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy SZÁLKÁSÍTÁSKOR, én a módszerről beszélek, nem a biológiai folyamatokról. Szálkásításnál minőségi ételeket vesz magához az ember, viszont fogyásnál édes mindegy mit eszel, a szeméttől is lehet fogyni, akár éhezhetsz is, azt is fogyásnak hívjuk. Mindkét módszer hasonló abban, hogy a szervezet redukálódik, de nem mindegy, hogy legjobb esetben majdnem csak zsírt, vagy pedig izmot-zsírt egyaránt.
2013. júl. 18. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!