Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockás a hasam, mit tegyek?

Kockás a hasam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
lány vagyok és az utobbi időben sokat jártam tornázni.Olyan vagyok hogy nagyon hamar izmosodom,vagyis nemtudom de most vettem észre,hogy befeszítés nélkül is kockás a hasam,és látszikis,viszont szerintem nem szép ha lánynak kockáshasa van...A hízás szóba sem jöhet mert nem tudok hízni...valami tipp hogy ne látszódjon?

2013. júl. 17. 13:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Bő cuccok.
2013. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
jó,de így nyáron?:) eltüntetni nem lehet?XD(tudom hogy hülyén hangzott)
2013. júl. 17. 13:46
 3/36 anonim ***** válasza:

Eltüntetni zsírpárnákkal lehetne, vagyis ha hízol, de az nálad szóba se jöhet...


Sok csaj jár most is bő cuccokban, nincs ezzel semmi baj. Ahogy azzal se, ha egy lánynak kockás a hasa...szerintem. :)

2013. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
csak szerintem olyan nem szép:c
2013. júl. 17. 13:56
 5/36 anonim ***** válasza:
32%

Túl sok szabadidő?

Tegyél fel képet és akkor dicsérünk ha tényleg nincs jobb dolgod. Gyere önvédelmi edzésre (pesten) délután ne gyakorin kérdezz hülyeségeket.

Nem szép a szálkás női test, hagyjad már.. komolyan mindenhol problémát kell találni? Mások MEGHALNAK azért hogy szép testük legyen, látszódjon hogy van izomzatuk, neked meg nem tetszik. Sajnálni kéne?

2013. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
most ölj meg mert nem tetszik:D Mert szerinted ha itt irogatod nekem ezt,meg fog tetszeni a kockás has? hát nem,most azzal mit kezdjek? ízlések és pofonok. Mert persze neked minden tetszik ami másnak is..
2013. júl. 17. 14:23
 7/36 anonim ***** válasza:

Nekem minden tetszik.

Te is tetszenél, küldj képet (L)

2013. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:

Hát..szerintem se nagyon szép ha egy lánynak túl kockás a hasa,de gondoljál Rubint Rékára..

(aki am meg szerintem nagyon nem szép,de ha neked tetszik az ő hasa...:D)

2013. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Aligha mondanék nemet egy nőnek azért, mert 'hejj csini pofid van de nézzél már magadra, hát milyen edzett szálkás hasad van má nye?' ..

Bakker.. ilyen férfi nincs, de ha valakinek meg nem az ideája a szép has az meg szeret majd az eszedért.


Egyébként hízni könnyű, csak tömni kell a lisztet tejjel és cukorral, süti fánk coala meg tejszínes kaják, nincs ezzel gond.

2013. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
De basszus nem azt mondtam,hogy másnak nem tetszik hanem NEKEM NEM JÖN BE A KOCKÁS HAS.
2013. júl. 17. 14:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!