Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockás a hasam, mit tegyek?

Kockás a hasam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
lány vagyok és az utobbi időben sokat jártam tornázni.Olyan vagyok hogy nagyon hamar izmosodom,vagyis nemtudom de most vettem észre,hogy befeszítés nélkül is kockás a hasam,és látszikis,viszont szerintem nem szép ha lánynak kockáshasa van...A hízás szóba sem jöhet mert nem tudok hízni...valami tipp hogy ne látszódjon?

2013. júl. 17. 13:42
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
51%

Nem kerülte el a figyelmet, de mégis ezzel mit csinálnál? Most híznál azért hogy ne lásd? Vagy kerülöd a tükröt? Vagy csukva tartod a szemed? Ugyan már, ne keress hibát magadban, meggyengíti a Közepet.

Hogy is mondják a kövérek, szeresd magad? Csináld ezt.

2013. júl. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
54%
Már vártam mikor jönnek Rubint Rékával. :D Inkább RÁ ne hasonlíts kérdező, ha kérhetem! :D
2013. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Állj le a tornával, a mozgással, ülj otthon, falj két pofára + mekis cuccokat és láss csodát, el fog tűnni minden kockád! :)
2013. júl. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Ez a sport "mellékhatása". Ez van.

Aki nem sportol, ha nem is mindig kövér, de nem izmos, nem fitt. Vagy megbékélsz a kinézeteddel, vagy életmódot változtatsz.

2013. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Tényleg jó lenne, ha tudnál egy képet mutatni a hasadról, hasizmodról. Nem lehet, hogy csak te látod olyan vészesnek? Hiszen egészséges dolog az, hogy nincs rajtad háj és felesleges zsír, tehát ez nem gond. Másik nézőpont az, hogy téged ez zavar az izmos hasad. Óvatosak legyünk, hogy mivel vagyunk elégedetlenek.

Nekem is volt egy ilyen hasonló gondom a külsőmmel, csak én túl vékonynak láttam magamat és hízókúrázni kezdtem. Annak az volt az eredménye, hogy nem egyenletesen jött rám a husi... Csak roborálódnom kellett volna, erősödni, nem hízókúrázni! ;-)

Remélem, hogy te nem akarsz magadra zsírt. Próbáld meg megvizsgálni a saját hozzáállásodat, hogy tényleg annyira negatívan kell megítélned a külsődet, a testedet?

Például én utólag arra jöttem rá, hogy nem is kellett volna akkoriban hízókúráznom, normálisan nézett ki a testem, csak én forgattam magamat.

Ezért mondom, hogy a hasadról küldhetnél egy képet - arc nem kell és akkor meg tudnánk mondani, hogy tényleg átlátszik-e a ruhán az izmos hasad és ha igen, mennyire.

Sok ember hálás lenne, hogy olyan könnyen izmosodó teste lenne, mint a tied. Tudom, hogy neked most ez a problémád forrása, de lehet, hogy ez olyan, mintha sok ember beteg lenne és néhány egészséges, a betegek egészségesek szeretnének lenni, az egészségesek pedig betegek.

Talán kicsit lehetnél elnézőbb a testeddel, próbáld meg inkább a negatív hozzáállást átformálni elfogadóvá vagy pozitívvá, nem elsősorban a tested szintjén kezelni a helyzetet.

Bizonyos hormonok és anyagok serkentik az izomnövekedést, még utánanézhetnél annak, hogy a táplálkozásodban szerepelnek-e ezek az anyagok, (például szezámmag) vagy arginin tartalmú ételek.

Edzés után 1 órán belül, ha szoktál enni, az is izomtömeg növelő lehet. Talán megpróbálhatod azt, hogy nem akkor eszel. (Persze, nem tudom, hogy amúgy mikor szoktál enni.)

2013. júl. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Ruhán max akkor látszik át, ha simul a ruha a hasán..., vagy olyan felső van rajta, ami a hasát szabadon láttatja, egyébként észrevehetetlen ha kockás a hasa valakinek.
2013. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Egyél amennyi csak jól esik és mozogj kevesebbet! Nekem sem tetszik ha egy lánynak kockás a hasa.
2013. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem azt mondom, hogy semmit ne mozogj, de mértékkel csináld, és ne végezz olyan mozgást ami a hasizmodat erősíti.
2013. júl. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
Szerintem ne takard mert inkább legyen egy csaj olyan mint hogy 200 kg :D és ha jó a segged vagy a melled elvonja a hasadról a figyelmet :)
2013. júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
csak simán nem kéne itt hisztizned h jaj nem tudsz hízni de könnyen izmosodsz, olyan izmos a hasad hogy nagyon kockás a hasad (önmagán az ember sokkal könnyebben észreveszi az apróságokat, ha úgy gondolja, hogy zsíros, akkor kövérebbnek látja magát, ha pedig az izmaidat nézed mindig akkor elkezded látni őket, és tényleg ott vannak, de másoknak nem tűnik fel annyira, te meg nagyobbnak látod) ennyi, foglald el magad valami mással, menj barátokhoz ha önbizalom építésre van szükséged
2013. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!