Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ha évente ~20-at...

Szerintetek ha évente ~20-at merülök, akkor megéri venni búvárruhát?

Figyelt kérdés
Cressi medas-ra gondoltam.

2013. júl. 18. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha palackkal merülsz, mindenképp. Minden alkalommal bérelni akarsz? Simán belefuthatsz olyanba, hogy valahol nem fertőtlenítik ki a ruhát és elkapsz valamit... Jobb a saját, főleg ruhából.

Márkában nem tudok segíteni, annyira nem vagyok otthon... De fontos, hogy milyen vastag a ruha, és te merre szoktál merülni, és milyen mélyre. Én ha jól láttam a cressi medas kétrészes (ha nem akkor bocsánat) én azokat spec nem szeretem, de ízlések és pofonok.

2013. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ennél többet merülök, és nekem nincs saját búvárruhám. Mondjuk sok múlik azon, hogy hol akarsz merülni. Én úgy vagyok vele, hogy sokat utazok, és sokszor egyszerűbb bérelni a búvárbázison, mint repülőn cipelni a sajátodat, és ezért még külön poggyászdíjat fizetni. Plusz nem mindig ugyanaz kell, egy trópusi tengerbe bőven elég egy 3 mm-es shorty (az 5 mm-es Cressi Medasban inkább csak hőgutát kapsz), itthon meg lehet, hogy még a 7mm-esre is kell húznod egy shortyt, ha nagyon hideg a víz (szóval az 5 mm-essel megint csak ott vagy, hogy szétfagysz...). Szóval szerintem nem nagyon lehet megúszni, hogy egy ruhával minden körülmények között tudj merülni, és sok helyütt nagyon jó áron lehet bérelni. Főleg, hogy ha nincs teljes felszerelésed, és amúgy is bérelnél BCD-t, ezt-azt, sokszor jobban megéri komplett felszerelést bérelni, mint egy-két dolgot.
2016. jan. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!