Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Baj ha lovagláskor mensizek?

Baj ha lovagláskor mensizek?

Figyelt kérdés
3 naponta járok lovagolni. Lehet tőle bajom? És nagyon fáj közben (gyógyszerrel)?

2013. júl. 19. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Talán orvostól kérdezd meg te félkegyelmű.
2013. júl. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Trollcika válasza:
45%

És nagyon fáj közbe (gyógyszerrel)?

Ez értelmetlen, mi fáj? Lovaglás közben fáj? Ha fáj akkor minek lovagolsz? Gyógyszerrel mi? Beszedsz gyógyszert lovaglás közben ha fáj, vagy mi? -.-

2013. júl. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem baj, ha lovagláskor megvan, lehet közben lovagolni, ha téged nem zavar. Pl. a betét el tud csúszni, azt én lovaglásra nem ajánlom. Ha nagyon görcsölsz, akkor pihenj inkább, ha gyógyszerrel nem, akkor vedd be a gyógyszert és menj lovagolni. Egyébként a sport jótékonyan hat a menstruációs görcsökre is, szóval lehet, hogy még hasznod is származik belőle.
2013. júl. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Menj nyugodtan, csak számíts rá hogy kicsit erősebben fogsz közben vérezni. Viszont így hamarabb kijön, aminek ki kell ;)
2013. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Első : holnap magyek lovagolni, ezért nem megyek el orvoshoz.!! Második : igen, a gyógyszer azért van, hogy szüntesse a fájdalmat. Csak mivel eddig nem ügettem mensi közben, ezért nem tudom milyen (,ezért tettem fel ezt a kérdést). A többieknek meg köszönöm szépen a választ.:)
2013. júl. 19. 21:52
 6/8 Trollcika válasza:
51%

Én tudom, hogy a gyógyszer mire való, te nem tudsz rendesen kérdést feltenni..

Kb. így lenne elfogadható:


3 naponta járok lovagolni. Most menstruálok, viszont így még nem ügettem, lehet, hogy fájni fog közben, de esetleg gyógyszert bevennék, hogy minden jól menjen..


vagy valami ilyesmi.

2013. júl. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik a kérdés, vagy esetleg TE nem tudsz váloszolni rendesen, akkor Nem "válaszolsz" (,ha ezt lehet válasznak nevezni).Nem értem miért jó, hogy oltogatsz -.-'.
2013. júl. 20. 18:14
 8/8 Lili1Dtimpex válasza:

Az én edzőm férfi,mégis mindig megbeszéljük.Ha megvan nem tesz be olyan eszméletlen nagy ugró edzéseket..de akkor is ugratok..ügetéstől pláne nem lesz semmi bajod!;)

17/L

2013. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!