Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehetne kockás hasam, ha...

Hogy lehetne kockás hasam, ha most ilyen? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

Nem olyan férfiasat akarok,csak hogy picit az legyen vagy,hogy legalább lapos most az a gond izmos most is csak van rajta kis felesleg azt nem tudom hogy tüntessem el ha hasra edzek az jó de gondolom valahogy le kéne adni a felesleget na ez a másik gond a lábam és a karom vékony tehát ha az is vékonyabb lenne nem néznék már ki jól.Hány hónap kell hozzá hogy ez lemenjen?

[link]


[link]


2013. júl. 19. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Végre valaki, aki felfogta, hogy a karnak is izmosnak kell lennie, nők esetében is!! Csak has edzéssel nem fog lemenni, szálkásító diéta kell+ heti 3aerob. Meg mehet súlyzós edzés vagy fegyencedzés. Ha bármire kíváncsi vagy, írhatsz privit:)
2013. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dirtboy ***** válasza:

nincs helyi zsírégetés tehát döntsd el hogy adsz lejjebb és be vállalod hogy esetleg a karod,lábad még vékonyabb lesz vagy úgy vagy vele hogy inkább jó ez így ahogy van.

befolyásolni nem tudod hogy csak has és más semmi.


ha be vállalod akkor szálkásító diéta és aerob mozgás szükséges.

2013. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ha fogynék már anorexiásnak néznék ki örültem,hogy elértem az 52 kg-ot nem akarok megint 48 lenni mert az csúnya akkor marad a nagy hasam és majd nem megyek strandra :(
2013. júl. 19. 20:03
 4/10 dirtboy ***** válasza:

tippelhetek?

162-164cm magas vagy?

2013. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
172 cm vagyok és 52kg.
2013. júl. 19. 20:09
 6/10 anonim ***** válasza:
szép hasad van ne fogyózz! :D de komolyan
2013. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 dirtboy ***** válasza:
100%

akkor el is hiszem hogy vékonyak a lábaid és karjaid.

hasadat elnézve nem mondtam volna meg soha hogy 52kilósan 172 vagy.

magán véleményem az hogy a hasad így jó ahogy van,kockás hasat max akkor erőltesd ha könnyen fenn is tudod tartani.

sok embernek nem fér bele az életvitelébe,1x eléri aztán vissza áll a normál életviteléhez és volt kocka has nincs kockahas.

szóval ha egyébként az ami szükséges ahogy hogy elérd azt hogy kockás legyen a hasad nagyon elüt a te életviteledtől akkor sok értelme nem lesz bele vágni.

a hasad miatt meg ne aggódj,mert nem csúnya,nem nagy.

2013. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Picit még tömegelj, izmosodj mindenhova, edz hasra többet. Egyébként nagyon szép hasad van :)
2013. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ha elkezdesz edzeni, nem olyan lehetetlen az izmos has. Lehet hogy teljesen kocka lapos nem lesz, azt nem mindenki tudja egészségesen fenntartani - ezt már előttem írták, de a karodnak-lábadnak, de még a hasadnak is tuti jót tesz. Én ugyanúgy 172/52 voltam, mikor elkezdtem edzeni, kb ilyesmi hasam is volt, most 55 kiló vagyok, és csak a hasznomra vált az az izom, ami feljött rám. Ettől függetlenül nyilván Te döntöd el, mit szeretnél. És a strandtól meg a fürdőruhától ne félj, szerintem teljesen rendben van a hasad :)

22L

2013. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat akkor belevágok az edzésbe igazából már 1 éve jártam 4 hónapig konditerembe akkor nem kellett volna abbahagyni csak sajnos muszáj volt:S
2013. júl. 19. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!