Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a szüleim...

Mit csináljak ha a szüleim nem engedik, hogy elkezdjek balettozni?

Figyelt kérdés

11 éves vagyok és az az álmom,hogy balettozzak.Nem ebből akarok karriert,csak megszeretnék tanulni balettozni,hobbinak jó lenne.De a szüleim szerint késő.Pedig szerintem nem.Ha akarom akkor sikerül!Amúgy itthon is balettzgatok,persze itthon nem lehet.Légyszi dumákat írjatok amivel megtudom győzni őket v. tippeket!

Köszi

11/L



2013. júl. 21. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Szüleidnek igaza van, késő. De ez nem azt jelenti, hogy értelmetlen. Szerintem azért nem akarják a szüleid, mert drága, és az anyagi helyzetetek nem engedi. Ebben az esetben bele kell törődni.
2013. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem a anyagi helyzetünk megengedi,csak felesleges.De szerintem hobbinak még jó
2013. júl. 21. 21:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nyaggasd a szüleid, mert neked van igazad!
2013. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aha, csak az baj,hogy a szüleim rengetek sok baromságot olvastak a balettról. Pl.: annyira össze kell kötni hajadat,hogy után kihullik. Vagy hogy valaki lerokkantosult a balettól...
2013. júl. 22. 08:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Tipikus elettelen berhaziak :D Beszelj veluk a balett elonyeirol. :P
2013. júl. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk jó előny lenne,hogy javítaná a tartásomat,meg jó lenne azért,mert tanulnék egy kis fegyelmet
2013. júl. 22. 14:08
 7/9 Lulu189 válasza:
mivan? 10 éve balettozok és rohadtul nem hullott ki a hajam és nem is rokkantam meg pedig napi 5 órát minimum gyakorlok. Úgyhogy ez hülyeség. amúgy 11 évesen miért lenne késő? Társam 16 évesen kezdte ennyi erővel késő már megtanulnod bármit is???
2013. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A szüleim mindenről hazugságokat olvasnak...Senkiről nem hallottam aki lerokkant a balettba
2013. aug. 25. 12:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi az hogy 11 évesen késő elkezdeni a balettot?! Ez hülyeség... A balettintézetbe 10-11 évesen veszik fel a gyerekeket,úgy hogy 0 előképzettségűek,és hozzátenném hogy ott "hivatásos" balerinákat képeznek! Úgyhogy 11 évesen egyáltalán nem késő elkezdeni!!!

Én nem egy olyan emberrel találkoztam már akik 30 fölött voltak és kezdő balett órára jártak!

Szóval próbáld valahogy meggyőzni anyukádékat,mert a balettnak rengeteg jó hatása van!!! Pl azok amiket irtál+ ha később bármilyen más táncot szeretnél tanulni akkor előnyödre lesz a balett,mivel az minden tánc alapja!!;)

Szóval sok sikert!:)

2014. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!