Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencesek! Mit szóltok az...

Fegyencesek! Mit szóltok az új könyvhöz?

Figyelt kérdés
Tegnap belelapoztam,és nem tudom,hogy most ez komolyan gondolták,hogy ennyiért megveszek majd egy edzésnaplót,csak azért,mert van benne néhány rövid sztori?2800 forintból kijön 56 db A5ös kockás füzet:D.

#sóherség #mindenit
2013. júl. 21. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz új könyv alatt? A második? Az nem új
2013. júl. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha szám szerint vesszük,akkor ez a harmadik.De nem reklámozni akarom,inkább furcsának tartom,hogy ki fogja ezt megvenni?Egy edzésnaplót képzelj el,amibe lehet írni,és pár oldalanként van benne néhány motivációnak szánt sztori,hogy ez meg ez az ember hüvelyk ujjal is húzódzkodott,meg börtönben készült szépen beálított fényképek:D
2013. júl. 22. 00:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ilyen reményvesztett embereknek szól, akik már csak így tudják magukat rávenni az edzésre. Ha valaki komolyan gondolja, annak már lapul egy edésnapló a fiókjában, teljesen ingyen, csak papír ceruza kell hozzá :)
2013. júl. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 *Glissade* ***** válasza:

Én még nem láttam az új könyvet, de minden embert más motivál:)

Nekem sem felelt meg egy sima füzet, mert mindenkêpp olyan edzésnapló kellett nekem amit lakattal be lehet zárni, hogy más ne olvasson bele:)

2013. júl. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez még nem a könyv. Ez csak egy füzet.

A könyv asszem Decemberben jön ki. De nem vagyok benne biztos.

2013. júl. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én egy kockás A5-ben vezetem az eredményeim + írom hogy mikre kéne figyelni meg ilyenek, eléggé lehúzásnak hangzik az a füzet.
2013. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!