Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Már sokat ledolgoztam belőle,...

Már sokat ledolgoztam belőle, de még mindig "szép" nagy a hátsóm, mi a szöszt csináljak még vele? Nagy, ugye? (Kép)

Figyelt kérdés

Mindenféle fenékre specializálódott gyakorlatokat csináltam/csinálok, de már nem akar kisebb lenni :(


[link]


2013. júl. 22. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
diétázz. amúgy meg miért baj ha nagy?
2013. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta + aerob edzés kell.
2013. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem meg épp h pici volt nagyon,egy tizest magamra szedtem de még szerintem így is férne rá bőven:D örülnék ha ilyen fenekem lenne:)
2013. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Osynho ***** válasza:

"Mindenféle fenékre specializálódott gyakorlatokat csináltam/csinálok, de már nem akar kisebb lenni :("


Milyen gyakorlatok ezek? Hogy néz ki az étrended?

2013. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A gyakorlatok azok vegyesek. 3 éve hetente kétszer lovagolni járok, s ott a bemeligetes futasbol, guggolásból áll. Oda biciklivel megyek, oda-vissza 20 km.

Akkor minden nap kocogok a kutyusommal, a Duna parton lépcsőző gyakorlatokat szoktam csinálni a nagyobb koveken :D

De igazán sok a lábemeléssel meg azzal a gyakorlattal ment le, ami úgy néz ki, mint amikor pisilnek a kutyák :D


Vagyis négykézláb vagyok, és oldalra emelem a lábam. Vagy hátra tolom.


Amúgy azért baj, hogy nagy mert szerintem csúnya. Mintha potrohám lenne.

2013. júl. 22. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!