Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha nem sikerül...

Mi a teendő, ha nem sikerül izmosodni, viszont a jelek szerint így is túl sok a bevitt kalória?

Figyelt kérdés
Már régóta figyelem magam és egyre inkább dagadok, ami sokak szerint arra utal, hogy a bevitt ch így is sok már, viszont edzéseken mégis megszenvedek rohadtul, hogy durranjon az izom, és eredmény sincs eléggé. (szinte endomorf vagyok, de valahol inkább a mezo és az endo között).
2013. júl. 22. 23:19
 1/5 dirtboy ***** válasza:

hiába a sok kalória ha kevés a protein.

én mindig is úgy tömegeltem hogy soha nem számoltam kalóriát,teljesen felesleges.

a tskg adatok bőven elég,ha az megvan akkor a kalória is.

kalóriát szálkásításkor elég számolni.

a tápanyag arányokra meg figyelj ne csak kalóriát számolj.

2013. júl. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán a "megszenvedek rohadtul" típusú edzés az oka. Viszonylag rövid (kb. 1 óra), de intenzív (nehéz súlyokat alkalmazó) edzésre van szükség, aztán hagyni kell időt a regenerálódásra.
2013. júl. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyen meg a napi 2g x ttkg fehérje és a ch annyi legyen, hogy heti 0,3-0,5 kg gyarapodás legyen. Így nem jön majd sok zsír.
2013. júl. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz, alacsonyabb súlyokkal edzek és magasabb ismétlésszámmal, ez a 0,3-0,5 kg jó ötlet Montez! Köszi
2013. júl. 23. 10:10
 5/5 dirtboy ***** válasza:
válts nagyobb súlyokra ,olyanra amivel 8-12 megy maximum
2013. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!