Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a teendő falásroham után?

Mi a teendő falásroham után?

Figyelt kérdés
Tegnap este nagyon sokat zabáltam, rengeteg kekszet és barackot. Már kipukkadásig. A mai napon koplalnom kéne, vagy normálisan étkezni? Félek, ha ma rendesen eszem, nem sokat, kizárólag 1300 kcal alatt, akkor a tegnap esti botlásom miatt hízni fogok. Mi legyen?

2013. júl. 4. 20:55
 1/5 anonim válasza:
Este 9 óra van, ilyenkor amúgy sem kellene már enni, szóval szerintem mára hanyagold az ételt :)
2013. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
ez az este nem evés egy hülyeség, megfelelő diétával akkor eszel amikor akarsz... az én napi utolsó étkezésem 23:00 és mégis leadtam 30kgot az elmúlt fél évben...
2013. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az első válaszoló vagyok. Persze, függ attól is az evés időpontja hogy mikor fekszik le aludni, vagy hogy mit csinál még utána, de ha nem mozogja le és marad fenn sokáig, akkor teljes mértékben felesleges.
2013. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De az időt leszámítva? Egyébként is koplalnom kéne, ha nappal lenne?
2013. júl. 4. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy naptól nem fogsz elhízni, szóval folytasd onnan, ahonnan abbahagytad, nem lesz baj :)
2013. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!