Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen légpuskát vegyek?...

Milyen légpuskát vegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Olvasgattam az itteni kérdésekből is, és sokan vesznek újat, de én nem szeretnék annyit költeni rá, max. 20ft de inkább olcsóbb, mondják a Slaviakat, ezekből a 630-as 631-es 635-ös, mi a különbség köztük? Itthonra kéne csak, lövöldözni max. fácánra meg stb... Inkább régi használt, vagy új? Régiből még lehet 7,5-ösnél is nagyobbat találni azt mondják. Mikre kell odafigyelni vásárlásnál, ha használt? A fő, hogy tartós és erős legyen!! és a 4.5 meg a 5.5 az erőbeli különbség, vagy a cső vastagság, vagy mi?

#légpuska #Slavia #használt légpuska
2013. júl. 23. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést is kétszer olvastam már!

Most ott tartok, hogy a 634-es lenne a legeslegjobb választás, mert azt mondják, hogy erős és pontos is, de nem akarok börtönbe kerülni, mert nincs fegyvertartási engedélyem. Ezért inkább a 631 és 630-as felé hajlok. Itt is inkább gyári, hogy ne tudjanak belém kötni. Csak arra lennék kíváncsi, hogy azzal mit lehet lőni? Nyulat tudok? fácánt meg kicsi madarakat? Vagy ha 634-est veszek, és megtalálják itthon akkor mennyire kaphatok komoly vádakat?

2013. júl. 25. 17:39
 3/4 anonim válasza:
Mivel 7.5 joule a határ így én a NORICA SPORT légpuskát ajánlom,3 éve van meg semmi baja azóta is ugyanollyan pontos mint volt,példa 10méterről háztartási keksz közepébe 1 lövèsből,kicsit jobb szerintem mint a slavia könnyebb is
2013. szept. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csőletörős a puska? Milyen árban vannak? alkatrész ellátottsága milyen?
2013. szept. 3. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!