Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A jóga női sport?

A jóga női sport?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel, szeretném kipróbálni, milyen is a jóga, de oda túlnyomó többségben, sőt szinte 100%, hogy csak nők járnak.


Szerintetek?


2013. júl. 23. 22:18
 1/10 anonim válasza:
Járnak férfiak is.
2013. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jól írja az első, férfiak is járnak, igaz, hogy kevesebben.
2013. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen női sport.
2013. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én 1 éve elmentem egy ingyenes spining órára reménykedve, hogy láthatok majd pár jó csajt... hát nem csak pasik voltak, az elméletileg nőinek kikiáltott spiningórán...
2013. júl. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem.


Én is "jógázom" de mivel nincs a közelben jóga oktatás ezért Kino Mcgregor videóiból kinézem a nehezebb gyakorlatokat. :)

2013. júl. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az nem is sport
2013. júl. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a korban már elég ostobaság lenne az alapján választani hobbit vagy sportágat, hogy mi női meg mi férfias. Ha a jóga érdekel, csináld azt.
2013. júl. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6. válaszoló.

Szerintem amiből Világbajnokságot rendeznek az sport :)

2013. júl. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A jóga nem sport és nem női.

Eredetileg több ezer évvel ezelőtt beavatott személyek végezték és szinte kivétel nélkül mind férfiak voltak. Azért tűnik úgy, hogy női sport, mert a jóga stúdiókba valóban szinte csak nők járnak, mert a férfiak ezt cikinek vagy férfiatlannak tartják.

Sportnak meg azért nem mondanám, mert nem a testi átalakulás a célja, hanem a lelki és szellemi fejlődés és Istennel való kapcsolat megteremtése.

2013. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nincs olyan, hogy női sport...ahova én járok, minden férfi és női is, bárki mehet bárhova. viszont minden órára leginkább nők járnak (a kettlebell az egyetlen kivétel), a férfiak inkább az edzőterembe mennek.

a tesómék edzőtermében odaírják az órák mellé, hogy férfi, női, de oda is mehet felváltva akárki. az öcsém többször is elvolt állítólagos női tornákon, s mindig kemények voltak, ráadásul, férfiak tartották...s ő azt is mindig mondja, hogy a lányok sokkal keményebben szoktak edzeni, az ő meglátása szerint, mert egy csomó férfi csak ül az edzőteremben a gépeken, telefont nyomkodva, a lányok meg edzenek rendesen.


nyugodtan menj el rá, nem fog senki se kinézni.

amúgy, én pl. pilatesre járok, s arról is hallottam már, hogy állítólag női sport, és leginkább tényleg csak lányok járunk (mint az összes többire). pedig férfi találta ki, s katonáknak, meg rendőröknek tartotta...

2013. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!