Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot javasolnátok?...

Milyen sportot javasolnátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most úszom, de jövőre valószínűleg abba kell hagynom (többek között azért, mert nagyon sok órám lesz, így nem érek majd oda edzésre... De nem ez az egyetlen oka). Viszont mindenképpen szeretnék sportolni valamit, mert amióta úszom, jó az alakom, de félek ha abbahagynám rosszabbodna. Ahhoz túl idős vagyok hogy új sportot kezdjek. Valami olyasmi kellene, amit lehet minden nap csinálni, de nem edzés keretein belül, hanem egyedül is. Naponta 1-2 órát tudnék rászánni.

Minden válaszolónak előre is köszönöm.



2013. júl. 23. 23:17
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja ezt elfelejtettem:

14/L

2013. júl. 23. 23:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi mondjuk meg, hogy mit sportolj? Hát jó. Legyél kalapácsvető!
2013. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké, akkor látom hozzá kell tennem: hülyék kíméljenek.
2013. júl. 24. 00:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Calisthenics/Street Workout



Kezdésnek Fegyencedzés.

2013. júl. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xKakashix ***** válasza:
Pl: kezdj el kocogni, görgorizz vagy amit szeretsz csinálni. :)
2013. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Focizz!! :)

1-2 óra pont megfelelő rá,tudom hogy egyedül nehéz,de pl kiraksz 1-2 féltéglát és gyakorlod a labadvezetést,dekázgatsz ha vannak barátaid velük is tudsz gyakorolni és ha pont van több szabadidőd szedj össze egy csapatot és ugorjatok el focizni,megfelelő csapatjáték és sosem lehet megunni :)

2013. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!