Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok,163 centi...

13 éves lány vagyok,163 centi és 65 kg. Milyen sportot ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
Szeretnék leadni néhány kilót. Tudom, hogy ilyenkor nem egészséges a diéta meg az ilyesmi, eszembe se jutna fogyókúrázni. Csak megpróbálom elkerülni az egészségtelen ételeket, italokat. Jelenleg heti 1-szer vagy 2-szer úszom. Milyen mozgást ajánlanátok nekem még mellé?

#mozgás #lány #sport #13 éves #163 centi 65 kg
2013. júl. 22. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Tőled függ, milyen beállítottságú vagy. Mit szerest? Labdajátékokat, csoportjátékokat? Egyedül szeretnél edzeni, vagy csoportban? Van felszerelésed, nincs, szánsz-e rá pénzt, mennyit? Otthon akarsz mozogni, vagy inkább edzőteremben? Ezek azért elég fontosak lennének, hogy egy irányt tudjunk mondani. Mert mondhatom neked, hogy iratkozz be lovagolni, de az elég költséges. Vagy hogy menj el futni, közben meg lehet hogy utálsz futni.
2013. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Konkrétat nem tudok ajánlani, de mit csinálnál szívesen? Pl. futnál (én nem szeretek futni)? Aerobik, valami tánc, esetleg edzőterem. Van még foci, kézilabda... szóval nagyon sok sport van. Harcművészet. Szóval merrefelé mennél szívesen? Ez alapján talán a többiek is konkrétabb dolgot tudnak ajánlani.
2013. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A küzdősportokat nem igazán kedvelem. 1,5 évig vívtam és már az sem tetszett, pedig az még nem is számít annak. 4 évig kosárlabdáztam, tehát a labda ügyességem elég jó, de sajnos az ilyen csapatsportokra csak kluboknál van lehetőség, ahova pedig ilyenkor már nem nagyon lehet csatlakozni. Szerintem edzőteremhez fiatal vagyok, tehát az ilyesmit inkább itthon. A futással pedig sajnos eléggé hadilábon állok, ráadásul nem szívesen megyek ki az utcára egyedül futni.
2013. júl. 22. 20:47
 4/10 anonim válasza:

Akkor nézd meg ezt a listát.

[link]

Lehet találsz rajta valamit, ami bejön, csak épp nem jutott eszedbe. Több ötletem nincs :)

2013. júl. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Megnézem!

2013. júl. 23. 19:53
 6/10 A kérdező kommentje:
A továbbiakban is várom a válaszokat! Köszönöm
2013. júl. 23. 20:04
 7/10 anonim válasza:
én kézilabdázok én nem vettem észre de a szizüleim meg az edzőm is azt mondta hogy magasabb lettem ezáltal vékonybbnak látszottam mivel itt sokat kell futni meg ugrálni de a biciklizés is nagyon jó
2013. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nem feltétlen csak klubboknál iskolában elkezdessz járni ha és ha tetszik megkéred az edzőt hogy adjon különórákat ilyesmi
2013. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Rám ugyan ezek az adatok igazak,csak én 12 vagyok :)

Én ezt csinálom:

Naponta....

5-6 km kocogás a barátnőmmel

1-1,5 óra biciklizés nem lassú tempóban,de nem is úgy,hogy 10 perc után kitikkadjak......

40-40 kar,láb torna

3x 70 ugrás ugrókötéllel

Kutyasétáltatás..az eleje sprint,a vége séta... :P

2013. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó, neked sok sikert a továbbiakhoz!

2013. júl. 28. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!