Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen itthoni gyakorlatokkal...

LePeDő kérdése:

Milyen itthoni gyakorlatokkal vékonyíthatnám a combjaim?

Figyelt kérdés
Olyan egyserű gyakorlatokat keresek amikkel gyorsan és látványosan lehetne a combomat vékonyítani.. Fenékre vagy hasra sem ártana néhány gyakorlat. Igazából van 24 napom rá, hogy eddzek... Tudtok ajánlani valamit? És légyszi írjátok le részletesen, hogy mire gondoltok, mert nem vagyok annyira képben ebben a témában. Előre is köszi :)

2013. júl. 26. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nem vagy képben, ugyanis NINCS helyi zsírégetés. Nem,tudod csak a combod vékonyítani. Nem te döntöd el, hogy honnan menjen le zsír. Ez genetikailag meghatározott.

Szálkásító diéta kell és heti minimum 3-4 aerob edzés és majd lemegy combról is. Pl kocogás, bicaj jó lesz.

2013. júl. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
-.- Nem helyi fogyásra gondoltam, hanem olyan gyakorlatra, ami arra területre különösen hat, mint például hallottam olyat, hogy a guggolások egész jók rá... Azt ne mondd nekem h a guggolástól elkezdek a karomról fogyni! Olyat szeretnék, ami azt a részt megdolgoztatja.
2013. júl. 26. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Vekonyitani akarsz? OK. Gondold csak vegig, hogy melyik sportolok olyan giliszta alkatuak: hosszutavfutok, orszaguti kerekparosok.

Nos, akkor a keplet mar adott is ... sokat es hosszan kell olyan gyakorlatokat csinalni amiben a labad a foszereplo es akkor girnyo leszel ... szikar izmos, szalkas, szivos. Tehat valojaban szinte mindegy, hogy gugolsz, ugralsz, avagy szaladsz esetleg kerekparozol, de sokaig csinalt es eleg intenziven.

Ha sulyzos edzes jonne szoba, akkor kis suly-sok ismetles.


24 nap alatt viszont nem fog mas visszanezni rad a tukorbol.

2013. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értrd ezt kérdező, baromságokat írsz.
2013. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, a guggolásoktól valóban nem fogsz a karodból fogyni, egyszerűen azért mert az étrend miatt hízol, vagy fogysz, a mozgás csak egy szükséges velejárója az életnek.
2013. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!