Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Személyi edzővel kapcsolatos...

Személyi edzővel kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy ha el szeretnék kezdeni edzeni, és személyi edző segítségét kérem elég egy alkalom? Abban benne van az állapotfelmérés, étkezési tanácsok, edzésterv, gyakorlatok bemutatása...Mik a tapasztalatok? Köszönöm a válaszokat előre is!



2013. júl. 28. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Min 2-3 alkalom kell, mire megszokja az izmod, hogy mit hogyan csináljon de ha kezdő vagy akkor 5-10 az ideális közös edzés.

Mivel ha te sosem edzettél az izmod sem tudja a feladat pontos végrehajtását, ergó segédizmok is bekapcsolódnak, ha szarul csinálod, viszont az edző a helyes módszerre tanít meg.

Mindenképp megéri legalább a 2-3 edzés, amíg betanulod legalább a gépek használatát, ráadásul ha edzővel vagy nem szenvedsz sérülést se, mivel szabályosan csinálod.

Legalábbis, ha nem egy kuruzsló az edző akkor szól, mit hogy csinálj.

Hát valahol benne van az edző bérében az állapotfelmérés és az edzésterv is, de én az edzéstervért, ha jól emlékszem külön fizettem.

Ráadásul nekem az edzés díját és a rendes belépőt is meg kellett venni.

2013. júl. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is gondoltam, hogy nem lesz elég egy alkalom...
2013. júl. 28. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!