Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Télen amikor hó van akkor hol...

Télen amikor hó van akkor hol futtok és miben ugyan abba mint nyáron vagy pulcsiba?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Melegen kell öltözni télen, főleg azért mert a tested is ugye felhevül, a tüdőgyulladásnak pedig lehetnek rossz következményei. Én általában trikó,póló,pulcsi és ha tényleg durva minuszok vannak akkor még pulcsi. Nálunk van ingyenesen használható sportpálya salakkal, szóval azt rendben tartják.
2013. júl. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 aikiboxer ***** válasza:
Én kapucnis pulcsiban szoktam (a sapkát nem szeretem), a kapucnival a fejemen. De ha nagyon hideg van, akkor inkább ugrókötelezem a mélygarázsban.
2013. júl. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Télen melegítő (a hosszúnadrág még fontosabb, mint felül a pulcsi!), kesztyű, néha sapka is, nyáron rövidnadrág, póló.
2013. júl. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
5-10 fokig aláöltözet és hosszúujjú futófelső (thermo), 5 fok alatt utóbbi helyett, vagy rávéve soft shell dzseki. Alul futónadrág (szűk szárú), 0 fok alatt még egy (bőszárú).
2013. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
BTW úgy kell felöltözni, hogy egy kicsit fázz, amikor elindulsz, és arra kell törekedni, hogy "door-to-door", azaz ajtótól ajtóig fuss.
2013. júl. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam köszönöm és hol szoktatok futni a hóban?
2013. júl. 29. 23:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont ott, ahol nyáron is. :)
2013. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!