Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten hol van jó thaibox/...

Budapesten hol van jó thaibox/MMA edzés?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy kemény legyek.

Sok technika, sok partnerezés (pl sparring).

Jártam a Bata Tomihoz az elég unalmas volt, nagyon sok volt az állóképesség fejlesztő gyakorlat, a Rehék jó volt csak nagyon sokan voltunk és alig jutott idő egy emberre.

Ha nem találok náluk jobbat akkor visszamegyek hozzájuk.


Esetleg privát edzéseket tudtok ajánlani ?

A lényeg mondom az, hogy brutális legyek az utcán ha mondjuk megtámadnak akkor széttörjem a bordáját, állát az embernek.



2013. júl. 30. 03:56
 1/1 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg az Old Mans Thai Box Gym-et. Ott egy Gazdag Imre nevű hihetetlenűl jó edző tart edzéseket. Az edzései olyanok, hogy én a Re-gymbe jártam 1 évet és utána mentem le hozzá. Konkrétan majdnem összehánytam magam és napokig alig tudtam járni az izomláz miatt...Ha szemtelen vagy és nem adod meg nekik a tiszteletet akkor szanaszét fognak verni, szóval ésszel...Amikor én lementem, velem nagyon rendesek voltak, nem vertek agyba főbe, de ehhez elengedhetetlen a tisztelet megadása. A másik tippem (én most is ide járok) a Spartan fight club. Itt Dudok Károly az edző, a Magyar Muay Thai Szakszövetség elnöke. Nagyon intenzívek az edzései, és a brigád, illetve a terem is szuper! A tisztelet dolog itt is alap, mint mindenhol! Remélem segítettem!
2013. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!