Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Személyi edző belföldön vagy...

Személyi edző belföldön vagy esetleg külföldön megtud élni?

Figyelt kérdés
külföld mondjuk ausztria, és még az a másik kérdésem, hogyha megtud élni, akkor mennyire tud megélni? alapélet vagy pedig megengedhet magának egy kis luxust is? gondolok itt mercedesre meg családi házra

2013. júl. 30. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, hogy meg tud élni, ha nincs nagy forgalma és ismerettsége (mert nincs eléggé kigyúrva, és senki nem hozzá megy oda), valamint nem tulajdonosa a konditeremnek akkor itthon nehezen.

De tegyük fel olyan nagy-forgalmú helyen edz embereket akkor szerintem igen, ha meg még ő a tulaja a teremnek is akkor főleg :-)

Külföldön szintén meg tud élni :-)

Persze, ha nem vállalkozó akkor nem lesz merci, de ha vállalkozó és nem 0 ft-ot keres abban a hónapban akkor is 60-90 akármennyit le kell adóznia itthon.

Szóval vigyázni kell vele :-)

Külföldön családi házra nem nagyon van esélye semmilyen becsületesen dolgozó embernek, bár ha 10-20 km-re vagy és nem a belvárosban akkor tudsz venni, de 20 millás vadi új mercit tuti nem D

2013. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
itthon, ugyanúgy mint minden más szakmára, szerintem erre is igaz, hogy ha van elég leleményességed, képes vagy kitűnni a tömegből, vagy egyszerű gerillamarketinggel és olcsó árakkal megtalálod a célközönségedet, akkor lazán meg lehet élni bármiből, de ha csak "munka kereső" vagy, és csak várod, hogy egyszer majd valaki alkalmaz és abból megélsz, akkor nem viszed semmire... szerintem külföldre ez hatványozottan igaz, persze mindkét esetben nagyobb pénzekkel.
2013. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!