Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van aki megvette már őszre a...

Van aki megvette már őszre a tornadresszt? Milyen színűt? Kötelező a suliban vagy máshova kell?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Még nem mert egyenlőre nem kapni 170 cm-re neten meg nem nagyon szeretek ruhát vásárolni. Fekete színűt tervezek venni de csak télen hordom alá öltözetnek. Nem kötelező a suliban, de hideg tesiterembe jól jön mert elég érzékeny a derekam derékmelegítő meg mindig lecsúszik.

Szoktam még eljárni táncolni, oda sem kell de néha jól jön.

2013. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még nem, de én sötétkéket tervezek. Nem kötelező a suliban. Egyébként egyrészt jó ha van, hidegebb időkre, meg alkalmi sportoláshoz. Egy év alatt simán elhasználok egyet, anélkül, hogy rendszeresen hordanám. Mondjuk mindig az olcsóbbak közül vesszük.
2013. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most tervezem. Pirosat vagy feketét akarok edzésre. Suliba nekem sem kell csak a kicsiknek, viszont én tornászlány vagyok és szükséges hordanom. Egy évben több is elkopik vagy elszakad ezért mindig egy tucat kell és elég nehéz kiválasztani melyik erős és kényelmes.

Nem akarok magasan felszabottat hanem olyat aminek van egy kis szára a combomon, sokkal kényelmesebb mint a hagyományos.

2013. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nem hosszú az élettartamuk, én is legalább kettesével veszem, viszont szerintem a szára kifejezetten kényelmetlen, bevág. Én a bugyisat preferálom, és rá egy nagyonrövidnadrág.
2013. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még nem.

Szertorna kötelezően választott sportra járok az iskolában és oda kell.

Nekem is egy évben 1-2 dressz simán elkopik, kinyúlik, meg a sok mosás is odatesz neki sajnos. Edzésekre az olcsóbbakat választjuk, illetve kínából rendeltünk hosszú ujjúakat, meg ujjatlanokat is azok elég jónak tűnnek ahhoz képest hogy nem fizettünk sokat érte.

Azokat mondjuk kisebb verseneyeken viselem mert nincs iskolás egyen dresszünk mert azt rengeteg féle méretben kéne csináltatni és abból is többet így azt beszéltük meg minden évben de régebben is így csinálták hogy fekete hosszú ujjú lesz az egyen dressz ha versenyek vannak az arra tökéletes az legyen mindenkinek sajátja amiért ő felel, stb...

2019. júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!