Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinevetnétek egy Túlsúlyos...

Kinevetnétek egy Túlsúlyos embert futás közbe?

Figyelt kérdés

Ma voltam reggel futni és elképedtem amikor 10-12 éves gyerekek röhőgtek egy 20év feletti férfin mert kövér volt és futott..

sok nyomorék kis gyerek



2013. júl. 30. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem mert tesz azért ,hogy egészséges legyen.
2013. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nevetnék ki senkit, tisztelem azokat, akik tesznek magukért valamit.
2013. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. Egyrészt én is túlsúlyos vagyok, igaz már koránt sem annyira mint 5 éve, de még mindig van mitől megszabadulnom sajnos.

Mivel ő tesz azért hogy ne legyen kövér, és jobb legyen az állóképessége, abba nincs semmi szégyen. A 10-12 évesek még nem elég érettek ahhoz hogy ezt megértsék, de megfogják előbb utóbb érteni mégha nem is lesznek kövérek, de már valószínű jobban érteni fogják a dolgokat, és tapasztaltabbak lesznek akkor, és akkor már nem fogják kinevetni.


Már csak azért nem kellene kinevetni mert tényleg tesz azért hogy jobb legyen neki, és nem zárkózik magába.

Az is lehet hogy valami betegség miatt hízott el ennyire, mert vannak ilyen betegségek, egyik ismerősömmel is ez van, rossz az emésztése, lassú az anyagcseréje és csak szaladnak rá a kilók. Már sikerült leadnia neki valamit, de vigyázznia kell mit eszik, és mennyit. Persze van egy jó kialakult étrendje ami minden tápanyagot tartalmaz de mégis vegyesen és módjával viszi be a szervezetébe.

2013. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát mert gondolom úgy nézhettél ki mint egy hatalmas nagy cammogó medve! Kövér ember nem tud futni, meg nem is egészséges neki, tönkreteszi vele a térdeit meg minden. Inkább tempós gyaloglás menjen!
2013. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
szerintem a kisgyerekekre nem kell ezért mérgesnek lenni, ők még teljesen más színben látják a világot, és nagyon kevés pofont kaptak az élettől.. én is kinevettem kiskoromban sokféle /hibás/ embert.. de mivel felnőtt vagyok, ezért mára sokkal érettebben viselkedek..
2013. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én örülök, hogy tesz magáért, és hogy fut.


Ha pedig látom rajta, hogy nehezen megy neki, és már majdnem összeesik, akkor mindig bátorítom! Azt szoktam mondom nekik, hogy hajrá, gyerünk, képes vagy rá, csak így tovább!

2013. júl. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 poiu ***** válasza:
100%
A kiskamaszok akármin röhögnek. Én csak többnyire magamon.
2013. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
SOHA
2013. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!