Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik sport...

Szerintetek melyik sport lenne hatásosabb önvédelemre?

Figyelt kérdés
Kettő között kéne választanom, és az egyik a Krav Maga, a másik meg valamilyen küzdősport (thaibox, kickbox stb.)Szerintetek melyikkel tudnám jobban megvédeni magamat és szeretteimet?

2013. júl. 31. 17:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Kitől akarod megvédeni őket?

Amúgy a kempot javaslom, vannak benn thai box elemek föld harc elemek plusz önvédelem(késes,pusztakezes).

2013. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát hogyha sétálunk az utcán, vagy bármilyen tömegközlekedési járműn tartózkodunk, és akkor jönnek pl. a "rézimádók". Esetleg csak egy random tag kiakar pakoltatni.
2013. júl. 31. 17:42
 3/22 anonim ***** válasza:
Na, ez engem is érdekelne! A rézimádók, azaz cigányok folyton belémkötnek az utcán, szóval nem ártana konyítani valamit az önvédelemhez. Már van spraym és rottweilerem, de jó lenne még valami :)
2013. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
[link] Azt mondják, hogy a Krav Maga, az szinte tökéletes önvédelemhez, csak én még mindig nem tudom, hogy tényleg melyik lenne a leghatásosabb sport :)
2013. júl. 31. 17:49
 5/22 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Ha Pesti vagy akkor menj kempozni, ha vidéki akkor thai box inkább szerintem a krav maga nem szimpatikus nekem.
2013. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 seeway0 válasza:

Hát nem tudom, szerintem nem a legjobb megoldás letámadni őket :D ha csak kötözködnek akkor jó dumálóka kell. Én is "lespannoltam" az itteniekkel... inkább mint harcba keveredni aztán jönnek vagy 60an, oda meg mit sem ér a harc tudás, max ha fegyvertartásid van...


Amúgy Thai boxot ajánlom én is azt űztem. Egyébként meg minden küzdősport jó. Összes önbizalmat ad és nem engedi az agyadat sokkba kerülni, ha valami veszélyhelyzet történik.

2013. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Itt nálunk az a gond, hogy nincs kivel beszélni... Egyszerűen annyira buták, hogy vagy levered őket, vagy meg se hallod, hogy belédkötnek (ami nagyon nehéz!). Lespannolni meg pláne nem akarok velük, ahogy sztem a kérdező sem. Ha ez a módja, hogy békén hagyjanak, akkor öljenek meg, de egyet garantáltan magammal viszek a túlvilágra! :) Na meg utána a párom garantáltan felgyújtja az egész cigánytelepet.
2013. júl. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7es vagyok. Amúgy márcsak azért is jó lenne valami ilyesmit sportolni, mert elég hamar felhúzom magam, és borzasztó önbizalomhiányom van. Ez a rottim nevelését is megnehezíti :)
2013. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 seeway0 válasza:

Lespannoláson annyit értettem, hogy beszélgettem velük 5 percet azóta semmit, de néha ha észrevesznek bólintanak és nem meg akaratoskodnak.


Önbizalom szerzésre egyértelműen jó! Mindegy, hogy mit csak kezdj el valamit. :D Illetve a magammal viszek egyet politikán jót nevettem :D

2013. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ha öngyilkos akarnék lenni, akkor is simán kivonnék egyet forgalomból előtte :D Akkor már nekem úgyis mindegy, az emberiségnek meg csak jót tennék :D


Persze, itt is van olyan, akivel köszönőviszonyban vagyok, de mivel vannak közel 5ezren... így nehéz :D

2013. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!