Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pár nap alatt bárki spinning,...

Pár nap alatt bárki spinning, illetve zumba edző lehet? Ez tényleg ilyen egyszerű lenne?

Figyelt kérdés
Egy lány órákat tart pusztán egy ilyen után. Nincs sima edzői tanfolyama. Hol végezhette?

2013. aug. 2. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A zumba meg a spinning mostanság divatos dolgok, emiatt sokan csinálják, és sokan akarják oktatni, mondván kielégítik az igényeket, és majd keresnek pénzt. De egy kis nyamvadt "tanfolyamtól" senki nem lesz szakértője, az edzői munka fel van hígulva, sok a hülye kókler, aki nemhogy nem csinálja jól, de inkább rosszul. Bár aki zumbára jár, annak már úgyis mindegy.
2013. aug. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondolom, ezért pusztán a ténye érdekel, hogy tényleg van- e ilyen, és hol? Köszi!
2013. aug. 2. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Zumbaokató ismerősöm van. Budapesten volt azt hiszem, egy hétvégét vett igénybe, a végén volt egy vizsga és ennyi.


Igazából Wash, én se sok értelmét látom a zumbának, de szerintem azért annak mindenképp jó, aki szeret táncolni, vagy 8-10 órás irodai munka mellett mozogni akar egy kicsit. Csak hát észben kell tartani, hogy a zumbától senki nem lesz senkinek kemény feneke meg szép kerek válla. :D De szerintem nem is kell, hogy mindenki "jó nő" akarjon lenni.

2013. aug. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, még asszem xévente meg kell újítani valamennyi pénzért a papírt róla.
2013. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Zumba edzőit valóban nem nehéz megszerezni, de a kutya nem fog az emberhez járni, ha az ember szharul táncol, és a koreográfiái is rosszak!
2013. aug. 3. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is ismerek egy csajt, aki pár hónapja otthon kezdte a zumbázást. Megtetszett neki, anyagilag is jól áll, elvégzett egy ilyet, és azóta hetente tart 3* 10-15 embernek. Azt hittem viccel, és ilyen nem létezik!
2013. aug. 4. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!