Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez lehet hogy igaz vagy egy...

Ez lehet hogy igaz vagy egy hatalmas hülyeség?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm 58 kiló volt 170 centisen, kövérnek látta magát és mozgással lefogyott 54 kilóra. Kérdeztem tőle hogy ezt hogyan is csinálta, és azt mondta nekem hogy picit odafigyel arra hogy mit eszik, és vízen+a reggeli kávén kívül nem iszik mást, és naponta táncszőnyegen táncol/ugrál egy órát.. Én nem igazán akarom elhinni, de tényleg lehet hogy ez a napi 1 órás ugrálás a táncszőnyegen lehet hogy hatásos? Mert ha igen akkor én is elkezdeném:)
2013. aug. 3. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván függ attól, hogy mit jelent az ugrálás és hogy milyen intenzitással csinálja, de elméletileg lehetséges.
2013. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogyáshoz kalória mínuszban kell lenni. Ehhez még mozogni sem kell, elég a kevesebb kaja. Természetesen bármi mozgás plusz kalóriát éget el, amivel még biztosabb, hogy kalória mínusz lesz. + edzésekkel elérheted, hogy nem izomból fogysz, szóval mindenképpen előnyös a mozgás diéta mellett.
2013. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát nekem úgy mesélte, hogy nem diétázik csak mellőzi a hizlaló cukros, édes, zsíros dolgokat( pl: csoki, chips, sültkrumpli,tejszínhab,pörkölt,töltött káposzta, fagyi, nutella, fehér kenyér...:D) és naponta egy óra folyamatos táncolást csinál, nagyon leizzad és így tud fogyni..

érdemes elkezdenem ezt nekem is? nem nagy fogyásra lenne szükségem csak azt a pici kis fölösleget szeretném leadni:)

2013. aug. 3. 14:28
 4/6 anonim ***** válasza:

A diéta szó jelentése: céltudatos étrend. Tehát ha ő már nem eszik cukrot, fehér lisztes kajákat, akkor már diétázik. Remélem érted? :)

A diéta nem koplalást jelent, mint egyes női magazinokban olvasni, hanem normális céltudatos étrendet.


És ha már nem eszik cukros, fehér lisztes, zsíros kajákat, azzal nyilván jóval kevesebb kalóriát juttat be, ezáltal a napi energiamérlege negatív lesz, ergo fogyni fog. Okés így a magyarázat? :)

2013. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ja értem köszi:))

csak azt nem értem, hogy egy csomó tésztát eszik(tojás nélküli tésztát) meg néha pizzát és hogy tud így fogyni? A tészta kb heti 3-4x ott van a kajájában..

2013. aug. 3. 14:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Az összkalória számít. Ha összességében mégis kevesebbet eszik és a mozgással is eléget pl 300 kalóriát, illetve kcal (kilokalóriát), akkor fogyni fog.
2013. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!