Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Összecsukható vagy biciklikere...

Összecsukható vagy biciklikerekű rollert?

Figyelt kérdés
Városi közlekedésre szeretném használni, többnyire jó minőségű utakon. Az összecsukhatót egyszerűbb lenne tárolni, viszont mennyire strapabíró (konkrétan a kereke)? Melyiket mennyire komplikált javítani, ha esetleg éri valami? Akár konkrét rollereket is javasolhattok, 10 000 Ft körül (max 15 000), amik szerintetek nagyon tutik (legalább 60 kilós terhelhetőséggel, egy 150 cm magas lánynak)...

#roller #rollervásárlás #biciklikerekű roller
2013. aug. 3. 17:27
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én most kaptam a Decathlon-ban egy rollert. Town 5 XL típúsú, 185 cm-es magasság és 100 kg a maximum határérték, összecsukható, és elég strapabíró, viszonylag nagy kerekekkel, jó minőségű, tehát minden szempontból megfelelne neked, csak az a baj vele, hogy 23 ezer forint, viszont tényleg megérné, mert nagyon jó, nekem legalábbis bevált. :( Nem tudom...

[link]

Ez pedig a roller "magában":

[link]

2013. aug. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Vettem magamnak egy príma nagykerekű rollert.

Kerekek: 12" és 16".

[link]


Viszont nem összecsukható. És ezért a VOLÁN, a kedves volán nem enged fel vele. Direkt emiatt vettem, mivel a halál f_szán lakom, és ingázom be Pestre, hogy az 5 átszállás zökkenőmentesebben menjen. Igaz, hogy felületesen tájékozódtam, mert csak annyit tudtam, hogy a volánon szállítható roller ingyenesen.

Amit nem tudtam: csak összecsukott állapotban.

Rohadjanak meg.

2022. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!