Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » "Terhességi" csíkok eltüntetése?

"Terhességi" csíkok eltüntetése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az érdekelne, hogy a "terhességi" csíkokat el lehet-e valamivel tüntetni, vagy legalább halványítani. Sokat fogytam és híztam össze-vissza mikor még általános iskolás voltam, ezért a combomon, a hasamon körbe, a karomon és a melleimen is vannak csíkok. Most készülök diétázni, mert van rajtam egy kis felesleg és mivel ez még több csíkkal jár majd sajnos, így szeretnék velük valamit kezdeni, hogy ne legyenek annyira feltűnők. Hogy mellett honnan "szerzek" majd, ha lemegy a diétától azt nem tudom, de az egy másik téma :/


Köszi!


2013. aug. 4. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg AHA savas kezelés.


De majd ősszel. nyáron nem szabad,mert érzékennyé teszi a bőrt.

2013. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja igen! Valami otthoni módszer kellene, mert egyelőre nem engedhetem meg magamnak, hogy eljárjak bármilyen kezelésre, ami pénzbe kerül :/


Köszi első!

2013. aug. 4. 12:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk szakembert nem talál hozzá :/
2013. aug. 4. 12:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor marad az AHA savas cucc. Azt lehet otthon is,csak okosan. Én majd most ősszel fogom alkalmazni, majd irok tapasztalatot. :)
2013. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen! :)
2013. aug. 4. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!