Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » University boxing club milyen?

University boxing club milyen?

Figyelt kérdés

milyenek az edzések? az edzők, és akik oda járnak? milyen korosztályból járnak oda? felszerelést kell vinni vagy elég a későbbiekben is beszerezni?

14/l



2013. aug. 6. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Színvonalas klub, ez tagadhatatlan. A saját kesztyűdbe saját magad izzadsz bele - te viszel edzőfelszerelés.


Elismerem az ökölvívást, és ezen belül is elismerem ezt a klubot, voltam lent és egy rossz szavam nem lehet az edzésről. De sokszor nem értem emberek motivációját az edzésre. Van aki szeret kesztyűzni és ütögetni, van aki karriert akar építeni, és van aki.. egy fiatal nőnek harcművészetet kellene tanulnia önvédelemre, mellette persze lehet boxolni.


Fiatal leszel, nálad pár évvel idősebbek járnak és főleg férfiak, legalábbis amikor én voltam ezt láttam.

Profik az edzők, nem fogod visszahúzni a többiek edzését. Ha ennyi idősen járhatsz, akkor csak fel kell kötni a gatyát (ahogy mondják) biztos hogy jó ökölvívó edzést fogsz találni ott. Pozitív általánosítást kell mondanom az ott edző emberekről is, nem suttyók járnak oda. Az ökölvívás színvonala szerencsére általában jó nálunk (az országban) és ezt igazolja az UBC is.

2013. aug. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!