Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet még ezen kívül...

Hogyan lehet még ezen kívül hatékonyan formálni a popsit és a combokat?

Figyelt kérdés
Edzőterembe nem járok, tehát otthon végezhető gyakorlatokat csinálok: guggolás, kitörés, ülés a láb mellé, csípőemelés, lábemelés, lábtolás. Hetente 4x szoktam csinálni még Rubint Réka napi 20 perces edzését combokra. Főleg a belső és a hátsó combizmokon szeretnék még változtatni, de úgy érzem, hogy ott a legkevésbé megterhelőek ezek a gyakorlatok. Aki tudna segíteni, esetleg küldök képet, hogy most milyen formában vagyok.
2013. aug. 7. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Mem világos, hogy nálad pont mit jelent a formálás. Mert ha izomnövelés, akkor súlyzós terheléssel kellene végezni a guggolást, kitörést, merevlábas felhúzást.

Ha pedig fogyni szeretnél onnan, akkor így nem megy, hiszen nincs helyi zsírégetés, nem tudsz célzottan pár területről fogyni. Ez esetben az erősítő edzések mellé szálkásító diéta is kell és aerob edzés is, pl kocogás, bicaj.

2013. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen persze, a szálkásító diéta mellett tornázok, "edzek". Az aerob mozgásformákért nem igazán rajongok.. de akkor ráveszem magam és elmegyek kocogni/bicajozni. Formálás alatt inkább a feszesítést értem, tehát hogy ne legyek olyan plöttyedt.
2013. aug. 8. 09:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt pedig a súlyzós edzéssel tudod elérni leghatékonyabban: guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás.

De a zsírleadáshoz diéta +a aerob is kell.

2013. aug. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged! :)
2013. aug. 8. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!